Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Love is in the air

Love is in the air

Tym razem SCS chce wprowadzić walentynkowy nastrój do swoich gier, więc na pewno romantycy, którzy pewnie też jeżdżą za wirtualną kierownicą powinni się ucieszyć. Oczywiście będą to malowania do ATSa, jak i ETSa, a nawet mogą zdarzyć się akcesoria do kabin. 

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: 01.jpg]

Tak szczerze, w mojej opinii malowania, które Czesi pokazali na screenach nie wyglądają zbyt ładnie, a ja pewnie ich nie kupię, bo nie jestem fanem "paintjobów", szczególnie, że niektóre nie są za tanie, ale jak ktoś nie chce modować gry, lub pokazać się z fajnym skinem na fanowskim multiplayerze - to czemu nie? 

News na blogu SCS Software - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Zapraszamy do dyskusji. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz

Nie dziwie się, że nie kupisz jak ciągle zabierasz się za kupno francji Smile
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Ja tam jeszcze nigdy żadnego malowania od SCS nie kupiłem Wink
[Obrazek: 222b411e518868b82e1588d820386f60.png]
Odpowiedz

Tak sobie wyglądają te malowania. A tak poza tym jeśli chodzi o malowania okolicznościowe, to nam tylko Świąt Wielkanocnych brakuje.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Ja uważam że podeście do tematu w stylu ja nie kupiłem żadnego jest DLC jest nie fanowskie ponieważ SCS jako nieliczny producent gier daje dużo za free na przykład ciężarówki popatrzcie na innych producentów za każdy najdrobniejszy pierdół trzeba bulić kasę. Tak więc sam osobiście jeżeli coś kupuję z DLC to zawsze dołączam jakiś paintjob chociaż ich nie używam i w ten sposób dołączam się do fanów gry a nie perfidnych torrenciarzy co tylko darmochę z netu ciągną. Niestety za chleb i mleko też trzeba zapłacić i jakoś to życie toczy się dalej.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
   Rep: Kamil(+1)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew