• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Love is in the air
#1
Love is in the air

Tym razem SCS chce wprowadzić walentynkowy nastrój do swoich gier, więc na pewno romantycy, którzy pewnie też jeżdżą za wirtualną kierownicą powinni się ucieszyć. Oczywiście będą to malowania do ATSa, jak i ETSa, a nawet mogą zdarzyć się akcesoria do kabin. 

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: 01.jpg]

Tak szczerze, w mojej opinii malowania, które Czesi pokazali na screenach nie wyglądają zbyt ładnie, a ja pewnie ich nie kupię, bo nie jestem fanem "paintjobów", szczególnie, że niektóre nie są za tanie, ale jak ktoś nie chce modować gry, lub pokazać się z fajnym skinem na fanowskim multiplayerze - to czemu nie? 

News na blogu SCS Software - Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Zapraszamy do dyskusji. Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
  Odpowiedz
#2
Nie dziwie się, że nie kupisz jak ciągle zabierasz się za kupno francji Smile
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
  Odpowiedz
#3
Ja tam jeszcze nigdy żadnego malowania od SCS nie kupiłem Wink
[Obrazek: 7931311159.png]
  Odpowiedz
#4
Tak sobie wyglądają te malowania. A tak poza tym jeśli chodzi o malowania okolicznościowe, to nam tylko Świąt Wielkanocnych brakuje.
  Odpowiedz
#5
Ja uważam że podeście do tematu w stylu ja nie kupiłem żadnego jest DLC jest nie fanowskie ponieważ SCS jako nieliczny producent gier daje dużo za free na przykład ciężarówki popatrzcie na innych producentów za każdy najdrobniejszy pierdół trzeba bulić kasę. Tak więc sam osobiście jeżeli coś kupuję z DLC to zawsze dołączam jakiś paintjob chociaż ich nie używam i w ten sposób dołączam się do fanów gry a nie perfidnych torrenciarzy co tylko darmochę z netu ciągną. Niestety za chleb i mleko też trzeba zapłacić i jakoś to życie toczy się dalej.
Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości