• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Worklog - ProMods
Vøytek wczoraj sprzedał świątecznego teasera, na zdjęciu Szczebrzeszyn po gruntownej modernizacji.
[Obrazek: pLjuKYX.jpg]
  Odpowiedz
Lynx21 w ostatnim czasie znowu ujawnił co nas czeka w następnych wersjach.

Grudziądz
[Obrazek: 1Xg8irU.jpg]

Okolice Bielska-Białej
[Obrazek: YL8FD6I.jpg]
  Odpowiedz
Mała odskocznia od nowinek z kraju. U naszych południowo wschodnich sąsiadów praca wre, elitegamer0611 udostępnił ostatnio zwiastun tego co was czeka w przyszłości.
  Odpowiedz
Ja mam pytanie odnośnie odnowionych terenów Niemiec przez SCS i "|Bałtyku". Od dawna ekipa ProMods pisała że wyjdzie łatka dla osób które chcą posiadać orginalne tereny i nigdy się nie pojawiła. Moje pytanie brzmi, czy to była realna odpowiedź, czy ekipa ProMods chciała aby gracze przestali marudzić i powiedzieli że kiedyś takie coś wyjdzie.
  Odpowiedz
To prawda, w planach była wersja 2.35 która jedyne co miała zawierać to w głównej mierze połączenia ze świeżymi terenami. Jednak w trakcie pracy nad tymi połączeniami namnożyła się ilość gotowych do wydania terenów spoza grupy połączeń z DLC/Niemcami, tak więc padła decyzja że zamiast dawać wam niewielką łatkę i niedługo później główną aktualizację, dostaniecie od razu główną aktualizację o numerze 2.4.
Tak więc w pakiecie z tymi połączeniami dostaniecie także część zliftingowanych terenów Autobahn Rebuilding Project, znajdą się także fragmenty domyślnych ProModsowych krajów Bałtyckich które zostały odpowiednio odświeżone, czekają was zmiany w takich krajach jak między innymi Czechy, Mołdawia, Polska czy Wielka Brytania. Myślę że kosztem dłuższego czekania lepsze dla was będzie otrzymanie od razu większej aktualizacji którą będzie się można cieszyć dłużej.
  Odpowiedz
Kilka ostatnich fotek od Lynx21 prezentujących postępy z województwa Świętokrzyskiego.
[Obrazek: QgFlGwM.jpg]
[Obrazek: nccyr1x.jpg]
[Obrazek: IzxNLNC.jpg]
  Odpowiedz
bricksathome zaprezentował ostatnio co na wyspach piszczy.
  Odpowiedz
No właśnie,województwo Świętokrzyskie..Czy ktoś wreszcie ogarnie Ostrowiec Świętokrzyski,drugie co do wielkości miasto w tym województwie? Tongue
  Odpowiedz
A od kiedy wielkość miasta jest wyznacznikiem priorytetu dla danego miasta?
  Odpowiedz
Wink 
( 6 godzin(y) temu)elot360 napisał(a): A od kiedy wielkość miasta jest wyznacznikiem priorytetu dla danego miasta?

To było z przymrużeniem oka kolego Smile
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości