Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Witojcie

Witajcie serdecznie

Mam na imię Piotrek i mam 23 lata. Moje zainteresowania to oczywiście gry, sport i motoryzacja. Grami SCS Software interesuję się tak naprawdę od niedawna, ponieważ w Euro Truck Simulator 2 zacząłem grać w tamtym roku. Mimo to zakochałem się i gram do dzisiaj. Chętnie odpowiem na pytania jeśli Was coś interesuje Smile
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Witaj w naszym skromnym gronie. Smile

Póki co nie mam pytań, ale nie myśl sobie, że tak łatwo Ci odpuścimy. Biggrin
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Witam serdecznie. Rozgość się i czuj się jak u siebie Wink
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Przecież napisałem że chętnie odpowiem na pytania Tongue
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018