Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Pink Ribbon Charity Event: Conclusion
#1
Information 
Impreza charytatywna z różową wstążką: Podsumowanie

Zainspirowani przez producentów ciężarówek i kierowców ciężarówek z całego świata, w październiku dołączyliśmy do międzynarodowej ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) i poprosiliśmy was, naszą społeczność, o wzięcie udziału i wsparcie tej wielkiej sprawy poprzez dostarczanie towarów Różowej Wstążki w całej Europie i Ameryce w naszym wydarzeniu ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ).

Stworzyliśmy również DLC Pink Ribbon Charity Pack zarówno dla ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), jak i ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) z zamiarem przekazania wszystkich dochodów na renomowane badania nad rakiem piersi i organizacje charytatywne zajmujące się zwalczaniem tej choroby, aby dać ci możliwość zrobienia dobrej rzeczy i otrzymać za to małą nagrodę.

[Obrazek: blog_banner_Pink_Ribbon_Conclusion.jpg]

Impreza charytatywna ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) zakończyła się w niedzielę 20 października i musimy powiedzieć, że był to niesamowity sukces! Nie moglibyśmy życzyć sobie lepszej reakcji społeczności. W pierwszym tygodniu wszyscy osiągnęliśmy ogromną liczbę 730 000 dostaw, a ostateczne liczby były... cóż, przekonajcie się sami!

Prawie 70 000 graczy osiągnęło swój osobisty cel, osiągając średnio 3314 osobistych celów każdego dnia. Wow, to średnio ponad 55 000 dostaw dziennie, a ostateczna liczba dostaw wynosi prawie 1,2 miliona, znacznie powyżej naszego celu społeczności 1 miliona dostaw.

I chociaż edukacja i rozpowszechnianie tego słowa było nawet ważniejsze niż udział w tym wydarzeniu, z przyjemnością informujemy, że liczby były tam również ogromne!

Spójrz:

[Obrazek: blog_banner_Pink_Ribbon_Tab.jpg]

Zatem jeszcze raz wielkie podziękowania dla każdej osoby z naszego #BestCommunityEver, która dołączyła i udostępniła zrzut ekranu lub wideo pod hashtagiem ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )!

Wspaniale było też widzieć inne firmy podnoszące świadomość, takie jak ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) i ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), prowadzące wyjątkowe kampanie darowizn, takie jak ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) lub ogólnie zwracające większą uwagę na ten ważny temat, takie jak ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) i wiele innych.

Dzięki Tobie, naszej społeczności, udało nam się zebrać znacznie więcej niż początkowo oczekiwaliśmy - ponad 45 000 USD! Zdecydowaliśmy się zatem podzielić tę kwotę, tak aby obejmowała więcej niż dwie pierwsze ogłoszone organizacje charytatywne - ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) (USA) i ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) (CZ). Pierwszym z nowych beneficjentów jest ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) (DE), a więcej można znaleźć na naszej krótkiej liście.Dla nas jedną z najlepszych części tego wydarzenia była wizyta przedstawicieli czeskiej organizacji charytatywnej ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) (Aliance žen s rakovinou prsu). Wyjaśnili nam swoją rolę wspierającą, swoje doświadczenia z pacjentami i objawy raka piersi, w tym praktyczny samouczek. Dowiedzieliśmy się kilku rzeczy, których wcześniej nie znaliśmy i wspaniale było usłyszeć, jak bardzo pomoże darowizna #BestCommunityEver. Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważne jest wykonywanie regularnych egzaminów wewnętrznych i szukanie pełnej kontroli lekarskiej w przypadku jakichkolwiek podejrzeń.

Jeśli w jakiś sposób przegapiłeś to wydarzenie, ale nadal chcesz przekazać darowiznę, nie martw się, możesz! Oba pakiety charytatywne pozostaną włączone Pakiet ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) i ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ), a ich sprzedaż pozostanie w 100% przeznaczona na finansowanie renomowanych organizacji charytatywnych zajmujących się rakiem piersi. Za każdym razem, gdy zbierana jest wystarczająca ilość, wysyłamy ją na cele charytatywne poświęcone badaniom nad rakiem piersi, świadomości i wsparciu pacjentów.


Źródło: ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
[Obrazek: logol.png]
( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) - ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 12 Listopad 2019, 10:01
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task