Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Utah: You Are Welcome
#1

Przed luksusem nawigacji GPS podróż przez wiele stanów była ciężką pracą. Otwarcie dużych papierowych map, próba wskazania lokalizacji i szukanie punktów orientacyjnych często powodowało, że praca kierowcy była bardzo frustrująca. Była jednak jedna rzecz, która informowała kierowców ciężarówek o ich lokalizacji - Znak powitalny.

Znany na granicach państwowych (a także na Instagramie) jest to pewny znak , że wkraczasz do nowej prowincji. Każdy z nich ozdobiony jest unikalnym dziełem sztuki, które często przedstawia słynne zabytki lub parki narodowe oraz slogan państwa.

[Obrazek: 001.jpg] [Obrazek: 002.jpg]

Jednak w niektórych stanach USA znaki te często można znaleźć, gdy wchodzisz do nowego miasta. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, często są zaprojektowane wokół hasła miasta i jego okolic. Znajdują się w nich także charakterystyczne dla miasta zabytki, takie jak uniwersytety i muzea.

[Obrazek: 003.jpg] [Obrazek: 004.jpg]
[Obrazek: 005.jpg] [Obrazek: 006.jpg]
[Obrazek: 007.jpg] [Obrazek: 008.jpg]

Dzięki temu możesz być pewien, dokądkolwiek zaprowadzi cię Twoja podróż, Utah i jego znaki witają cię i miliony podróżujących obok nich każdego roku. Chcesz wcześnie odwiedzić Utah? Dołącz do nas, aby zobaczyć transmisję na żywo na Twitchu i Steam z członkami zespołu SCS, Alexem (LondonLad), Mrazikiem i Ravenem od 15:00 UTC (17:00 CEST), którzy będą rozmawiać o rozwoju i projektowaniu Utah.

Nie przegap wizyty w tym nowym stanie w American Truck Simulator , dodaj Utah do swojej listy życzeń!Źródło: ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
[Obrazek: logol.png]
( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) - ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 12 Listopad 2019, 10:54
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task