Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Przełączanie monitorów w ETS 2

Witam, mam 2 monitory i co musiałbym zrobić, by grając na jednym i daniu pauzy na nim mógłbym korzystać z drugiego monitora? W Battlefield V, FIFA 19, Wiedźminie 3 czy CS GO nie mam z tym problemu, daję ESC i mogę korzystać z drugiego monitora (wiem, gra się minimalizuje na tym 1, ale nie przeszkadza mi to zbytnio - ważne, że działa). I czy wy też tak macie, że gdy ETS 2 zminimalizujecie i znów w niego wejdziecie to wywala wam gre?
Odpowiedz

Spróbuj ustawić pełen obraz w oknie i powinno działać
[Obrazek: RdtOjOT.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Nevada + Arizona + New Mexico

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

Odpowiedz

W ETS 2 jak to zrobić?
Odpowiedz

Tak w ETS . Poszukaj w ustawieniach grafiki
[Obrazek: RdtOjOT.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Nevada + Arizona + New Mexico

Odpowiedz

Do wyboru jest tylko tryb pełnoekranowy, miałem to włączone, ale nawet jak wyłączyłem, to nie mogłem przejść myszką na drugi monitor
Odpowiedz

Zobacz to

Odpowiedz

Mam dobrze podłączone, główny monitor przez HDMI, drugi na D-SUB. I w grach typu Fernbus, Battlefield V, FIFA 19, Wiedźmin 3 czy CS GO po kliknięciu ESC mogę przejść myszką z jednego monitora na drugi, w ETS jak klikam ESC to włącza się te ''menu'', ale myszka nie przechodzi na drugi monitor, tylko pozostaje na tym głównym
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019

Aktualny czas: 17 Wrzesień 2019, 17:03
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS