Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Prezentacja Scania w Science Center, Luleå
#1

Prezentacja Scania w Science Center, Luleå

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy bardzo interesujące zapytanie pochodzące od naszego zaprzyjaźnionego kontaktu, który pracuje dla

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

. Ich zespół miał właśnie otworzyć dedykowane stoisko w „

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

”, najbardziej wysuniętym na północ ośrodku naukowym w Szwecji, lub, jak to ujęli, świecie technologii i ekscytującym miejscu dla ciekawskich w każdym wieku.

Centrum naukowe każdego roku odwiedza około 100 000 gości z całego świata! Wśród wielu eksponatów znajduje się wystawa Scanii, która koncentruje się na elementach samochodu ciężarowego, takich jak tylne osie i podobne, które są produkowane w mieście Luleå. Aby zaprezentować ostateczny produkt końcowy, wykorzystali również pełnowymiarową prawdziwą ciężarówkę!

[Obrazek: scania_science_enter_setup.jpg]

Ponieważ centrum przyjmuje wielu gości, w tym dzieci w każdym wieku, powstał pomysł, aby wprowadzić specjalną wersję Euro Truck Simulator 2 do kabiny ciężarówki i pozwolić odwiedzającym doświadczyć, jak to jest prowadzić taki pojazd na drodze.

Jesteśmy zawsze otwarci na takie wyzwania i potencjalną współpracę, a tym bardziej, jeśli służy to edukacji dzieci! Cieszymy się, że możemy skonfigurować specjalną wersję naszej gry zgodnie z ich potrzebami. Wygląda na to, że wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, a odwiedzający naprawdę cieszyli się możliwością wypróbowania tej wyjątkowej kombinacji rzeczywistej ciężarówki i naszej gry.

Rzućcie okiem na kilka zdjęć wysłanych przez ich zespół. Nawiasem mówiąc, według planu ich stoisko ma się tam znajdować przez co najmniej cztery lata - więc koniecznie zatrzymajcie się, jeśli kiedyś w przyszłości będziecie w okolicy.

[Obrazek: 002.jpg]

[Obrazek: 003.jpg]

[Obrazek: 004.jpg]

[Obrazek: 005.jpg]

[Obrazek: 006.jpg]

[Obrazek: 007.jpg]

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

Odpowiedz
#2

Rzekłbym, w końcu coś się ruszyło w temacie symulacji. Może małymi kroczkami dojdą do profesjonalnych zastosowań, przy których mogłyby skorzystać obie strony. Światełko w tunelu jest.
Zapraszam =>

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

Odpowiedz
#3

Na razie wrzucili grę do dużej ciężarówki. Czy to jest ruszenie się w stronę symulacji? Polemizowałbym. To po prostu takie duże G27 z otoczką, coś co wielu ludzi buduje własnymi siłami w domach (jeśli ma miejsce). Sama symulacja/gra pewnie w najmniejszym stopniu się nie zmieniła i jest cały czas tym samym ETS'em. A dzieci? Dzieci nie za wiele powiedzą na temat rzeczywistych doznań oprócz "ale faaaajnie" albo "Mamo, nie chcę jeszcze iść do domu". Stawiałbym raczej na czysty marketing ze strony SCS Soft.
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz
#4

Mam wrażenie że kiedyś lepiej im to wyszło w Peterbilcie 579 niż teraz w tej Scanii Iksde
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 23 Maj 2019, 09:54
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS