• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja kalendarza SCS On The Road - Truck Event Austria
#1
Aktualizacja kalendarza SCS On The Road - Truck Event Austria

Mamy dla Was bonusową aktualizację Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować - dodajemy do listy wydarzenie Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować, które odbędzie się 29 września 2019 r. w Wels.

[Obrazek: road-calendar-blog_updated.jpg]

Wydarzenie Truck Event Austria bardzo się rozwinęło w ciągu ostatnich lat, od małego spotkania kierowców ciężarówek po wielki festiwal. Ze względu na stale rosnącą liczbę odwiedzających i pokazy samochodów ciężarowych, zostało ono przeniesione na teren zewnętrzny Welser Messe, a mimo, że od 2016 roku jest on integralną częścią sezonu festiwali samochodów ciężarowych w Austrii, organizatorzy spodziewają się, że w tym roku będzie to coś specjalnego!

Na powierzchni 27 500 m² możecie spodziewać się ponad 500 wypolerowanych ciężarówek z dumnymi właścicielami z Austrii, Niemiec i Szwajcarii, a także wiele innych atrakcji i zajęć dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jest to dziecko, czy doświadczony kierowca ciężarówki. Poza tym, możecie spodziewać się naszej ekipy On The Road, z naszą naczepą, stanowiskami 4D i wieloma ciuchami, które zostaną przekazane naszym fanom!

Rzućcie okiem na zeszłoroczny film - cóż za sposób na spędzenie wolnego dnia, prawda?Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
[Obrazek: 46900571552_dcdff101d7_o.jpg]
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości