• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs "Beyond the Baltic Sea" - Wyniki
#1
Konkurs "Beyond the Baltic Sea" - Wyniki


Nie byliśmy pewni, ilu z was odpowie na nasze wezwanie, ale raz jeszcze zadziwiła nas wasza aktywność! Otrzymaliśmy dużą liczbę zgłoszeń do konkursu wideo Beyond the Baltic Sea. Nasz komitet oceniający dokonał oceny wpisów. Było tam wiele ciekawych pomysłów, nowe kamery i najważniejsze miejsca w przedstawionej tam mapie, byliśmy pod wrażeniem.

[Obrazek: blogger_video_contest_Balt_results.jpg]


Więc bez dalszych ceregieli, oto zwycięzcy - wpisy TOP 3!Było kilka bardziej znaczących zgłoszeń, ale niestety niektóre filmy miały problemy lub wady, które je anulowały lub nawet zdyskwalifikowały z konkursu. Niektóre z tych filmów wydawały się być niedokończone, być może z powodu presji czasu, pojawiły się naprawdę twórcze pomysły, ale prawdopodobnie sprawy nie zakończyły się tak, jak planowano. Ostatecznie postanowiliśmy wspomnieć o dwóch kolejnych filmach oprócz trzech zwycięzców i nagrodzić ich nagrodą "wyróżnienia specjalnego":

Wybraliśmy również około 20 dodatkowych filmów, które naszym zdaniem warto umieścić w kanałach społecznościowych. Nawet jeśli nie dotarły na szczyt, są warte do obejrzenia i musieliście poświęcić dużo czasu na wyprodukowanie ich. Oglądaliśmy je wszystkie. Możesz je sprawdzić na naszych oficjalnych kontach na

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

i

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

.

Otrzymaliśmy również wiele różnych rad i próśb, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas kolejnych konkursów wideo. Dotyczyło to głównie długości filmu i okna zgłoszenia do konkursu. Będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz swoją opinię / radę / prośby w sekcji komentarzy. Czego potrzebowałbyś / co ułatwiłoby Ci lub bardziej interesowało uczestniczenie w przyszłych konkursach?

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu, życzymy wszystkim powodzenia następnym razem! Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
task