• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCS On The Road: Broshuis Event
#1
SCS On The Road: Broshuis Event

Nowy Rok dopiero się rozpoczął, ale już nadszedł czas, aby zebrać razem załogę SCS On The Road i obudzić naszą naczepę z głębokiego snu!

Następny przystanek -

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

w Kampen, Holandia! Będzie to piąta edycja tego publicznie dostępnego wydarzenia, podczas którego zwiedzający będą mogli chodzić po fabryce i będą świadkami całego procesu powstawania naczep Broshuis Holland od początku do najdrobniejszego szczegółu.

[Obrazek: Broshuis_event_blog_banner.jpg]

W sezonie 2019 SCS On The Road chcielibyśmy dodać kilka takich wydarzeń do naszej listy "do odwiedzenia". Organizowane, sponsorowane lub prowadzone przez konkretne firmy wydarzenia branży transportowej są dla nas bardzo interesujące, ponieważ uczestnictwo w nich może otworzyć drzwi do ważnych kontaktów, nawiązać nowe znajomości, wzmocnić nasze obecne relacje z markami lub ugruntować naszą nazwę wśród nich.

Ci, którzy uważnie śledzą nasze profile na

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

i

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

, z pewnością wiedzą, że odbyliśmy już kilka spotkań z przedstawicielami firmy Broshuis B.V. w roku 2018. Wyobrażamy sobie, że cała ta współpraca rodzi wiele pytań, ale nie chcemy jeszcze nic zdradzać.

Wiadomość dzisiejszego artykułu jest taka, że chcielibyśmy poinformować, że będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu z naszą unikalną naczepą wraz z jej załogą, 4D Motion Seats i kilkoma pudełkami z naszymi własnymi produktami, które będą dystrybuowane jako prezenty dla naszych fanów! Jeśli więc będziesz w okolicach Kampen w sobotę 12 stycznia - od 9:00 do 17:00 CET, pamiętaj, aby zatrzymać się, znaleźć nasze miejsce i spędzić z nami trochę czasu.

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

[Obrazek: 46900571552_dcdff101d7_o.jpg]
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości