Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

ETS2 problem z zapisem gry.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Witam mam problem z zapisem gry.
Mianowicie kiedy zapisuję gre i następnie wchodzę do folderu gdzie ten zapis powinien się znajdować no to... tam go nie ma. Jest tam mnóstwo zapisów ale każdy zapis jest z tej samej daty i kiedy robie zapis w grze on sie nie pokazuje w folderze są tam cały czas te stare zapisy nic nowego. Próbowałem zapisywać w konsoli poprzez komendę też nic, odinstalowałem grę i nadal to samo. W grze te pliki są moge wczytać każdy zapisany plik ale zależy mi żeby je znaleźć na komputerze... 
U góry przesłałem wam screena gdzie wpisałem w komende "save" konsola mi pokazała gdzie znajduję sie ten zapis ale przeszukałem juz wszystko każdy folder w którym mogło by to być zapisane. Tak wiem że jest to zapisane w dokumentach ale ja tego tam nie mam!! są tam tylko stare zapisy nie pojawiają się nowe.
Bardzo was proszę o pomoc.
KamilTK napisał 07 Styczeń 2019, 18:25:
Zastosuj się do wzrou !

Po pierwsze sprawdź spójność plików

A po drugie nie masz włączonego save w chmurze ? Bo jak masz to nie masz co tam szukać

A po trzecie jak nie masz drugiego punktu to włącz zapis w chmurze
[Obrazek: 20007ff13b.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Arizona + New Mexico

(07 Styczeń 2019, 18:30)KamilTK napisał(a): Po pierwsze sprawdź spójność plików

A po drugie nie masz włączonego save w chmurze ? Bo jak masz to nie masz co tam szukać

A po trzecie jak nie masz drugiego punktu to włącz zapis w chmurze

Spójność plików już sprawdzałem a zapisywanie w chmurze też mam włączone w folderze gdzie powinien być ten zapis który jest na konsoli go nie ma.. są zapisy  save 1 2 3 4 potem 27 itd nic nowego sie tam nie pojawia, nie mam pojęcia juz gdzie tego szukac

Dokumenty -> euro Truck Simulator 2 -> i tutaj szukaj

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

(07 Styczeń 2019, 18:57)KamilTK napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Screeny z gry normalnie sie zapisują w tym katalogu a zapisów z gry nie ma, moze jak wyłącze zapisywanie w chmurze to sie coś zmieni? :/

a w folderze steam_profiles bez liczb

[Obrazek: UjS7Nk4.png]

(07 Styczeń 2019, 19:20)KamilTK napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Tam właśnie nic nie ma, chyba sie zdecyduje wyłączyć zapisywanie w chmurze może to coś pomoże.

te długie cyferki to save

(07 Styczeń 2019, 19:27)KamilTK napisał(a): te długie cyferki to save

no i właśnie widzisz co tam jest wygląda jakbym tam jakieś mody wrzucał :p

[Obrazek: IGxLVzQ.png]

tez to mam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019
Aktualny czas: 18 Luty 2019, 02:01
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task