Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Beyond the Baltic Sea - Filmy Społeczności
#1

Beyond the Baltic Sea - Filmy Społeczności

DLC Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) dla Euro Truck Simulator 2, najnowsze i jak dotąd największe opracowane przez nas DLC, jest już prawie tydzień na rynku, a my jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i zaszczyceni, że zostało ono przyjęte przez fanów naszych gier tak dobrze.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niektórymi filmami prezentującymi nową mapę DLC, które zostały stworzone przez społeczność fanów symulatorów ciężarówek.

Recenzja Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Pierwsze wrażenia Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Pierwsze wrażenia Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Wjeżdżając do FinlandiiFilm użytkownika Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) (język niemiecki)Film Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) (język niemiecki)Pierwsze wrażenia użytkownika Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Pomysłowy film Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Film Artura (Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :))Jest ich dużo, dużo więcej. Najmłodszemu członkowi rodziny ETS2 poświęcane jest wiele uwagi na Youtube i Twitch. Jeśli chcecie zobaczyć więcej filmów, w wynikach wyszukiwania pojawi się więcej filmów: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :).

W międzyczasie pracujemy nad małą łatką do gry i DLC, aby poradzić sobie z kilkoma stosunkowo drobnymi problemami zgłaszanymi przez graczy w ciągu ostatnich kilku dni. Mamy nadzieję, że dostarczymy go za kilka dni.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: BFF06789DF9A75E9D9C55D48243C957D15E3D756]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018
Task