• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyond the Baltic Sea - Filmy Społeczności
#1
Beyond the Baltic Sea - Filmy Społeczności

DLC Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować dla Euro Truck Simulator 2, najnowsze i jak dotąd największe opracowane przez nas DLC, jest już prawie tydzień na rynku, a my jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i zaszczyceni, że zostało ono przyjęte przez fanów naszych gier tak dobrze.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niektórymi filmami prezentującymi nową mapę DLC, które zostały stworzone przez społeczność fanów symulatorów ciężarówek.

Recenzja Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrowaćPierwsze wrażenia Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrowaćPierwsze wrażenia Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować - Wjeżdżając do FinlandiiFilm użytkownika Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (język niemiecki)Film Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (język niemiecki)Pierwsze wrażenia użytkownika Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrowaćPomysłowy film Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrowaćFilm Artura (Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować)Jest ich dużo, dużo więcej. Najmłodszemu członkowi rodziny ETS2 poświęcane jest wiele uwagi na Youtube i Twitch. Jeśli chcecie zobaczyć więcej filmów, w wynikach wyszukiwania pojawi się więcej filmów: Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

W międzyczasie pracujemy nad małą łatką do gry i DLC, aby poradzić sobie z kilkoma stosunkowo drobnymi problemami zgłaszanymi przez graczy w ciągu ostatnich kilku dni. Mamy nadzieję, że dostarczymy go za kilka dni.

Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
[Obrazek: 46900571552_dcdff101d7_o.jpg]
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości