Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Ogłaszając Spintires: MudRunner!
#1

Ogłaszając Spintires: MudRunner!

Z przyjemnością ogłaszamy rozwój Spintires: MudRunner, ostatecznej wersji Spintires, gry indie z milionową sprzedażą pod koniec roku na PC i po raz pierwszy na konsole.

Jak Spintires przed nim, Spintires: MudRunner stawia graczy w fotelu kierowcy i daje zadanie przejęcia kontroli nad niesamowitymi pojazdami terenowymi, zapuszczając się w ekstremalne syberyjskie krajobrazy z mapą i kompasem jako przewodnikami! Poczuj smak tego, co czeka na Ciebie w zwiastunie.Ogromne ulepszenia w stosunku do poprzednika, wydanie to zawiera nową wersję map dołączającą do 5 środowisk oryginalnej gry, kompletną przebudowę graficzną, nowy tryb Wyzwania z 9 nowymi dedykowanymi mapami, 13 nowymi pojazdami i innymi kompleksowymi ulepszeniami. To nie tylko ulepszona edycja, to niesamowite doświadczenie symulacji off-road!

Napęd 19 potężnych pojazdów terenowych, każdy z własną charakterystyką i dołączonym wyposażeniem. Dokończ swoje cele i dostawy, znosząc niebezpieczne warunki w dzikich, nieokiełznanych krajobrazach w ekstremalnych warunkach dzięki dynamicznym cyklom dnia i nocy.

Poznaj wciągające środowisko piaskownicy, ulepszone dzięki ulepszonej grafice. Pokonaj błotniste tereny, szalejące rzeki i inne przeszkody, które realistycznie reagują na ciężar i ruch pojazdu napędzany zaawansowanym silnikiem fizyki gry.

Za pomocą swojej mapy, kompasu, wciągarki i umiejętności prowadzenia samochodu, jedź solo lub dołącz do trzech innych w trybie wieloosobowym współpracy. Na komputerze pobierz mody stworzone przez namiętną społeczność dla ciężarówek - mnóstwo treści i stale rozwijające się doświadczenie Spintires: MudRunner.

Ulepszone Spintires: MudRunner wyjdzie w październiku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
#2

Czekaj, MR będzie wydany po raz kolejny? Biggrin Co oni tworzą z tymi grami to ja nie rozumiem.
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz
#3

Przyznaję, trochę to zagmatwane. Chodziło im chyba o American Wilds.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018