Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Witam Was serdecznie.

Czołem forumowa społeczności.
Na imię mam Grzegorz. Dobijam 40-stki w tym roku. W posiadaniu 1 żona, 1 córka lat 2,5.
Pracuję w firmie konstrukcyjno-budowlanej. Specjalność konstrukcje stalowe, zbiorniki, rurociągi i czasem jakaś konstrukcja mostowa. Dział logistyczno-magazynowy. Codziennie mam styczność z kilkoma ciężarówkami dowożącymi nam stal. Więc jak w ETS2 jedziecie z rurami stalowymi, to chętnie Was rozładuję. Zapewniam nie będzie łatwo zaparkować pod dźwigiem, ale za to dostaniecie dużo punktów XP Wink   
Przypałętałem się z innego forum o tematyce symulatorów (ETS2, ATS). Zaczynałem na forum wotr, po zamknięciu przeniosłem się w miejsce, gdzie sporo graczy stamtąd znalazło przystań. Pewnie niektórzy użytkownicy kojarzą mój nick, choć jestem "mało piszący" to jak już się rozpiszę w poście, to nie wiem czy komukolwiek się by chciało doczytać do końca Wink
Póki co Was bardziej czytuję i bardzo przyzwoite to forum jest Smile
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Odpowiedz

No witam kolegę. Ja wożę głównie elementy stalowe, stal w kręgach i wszystko co związane ze stalą. To moja specjalność.
Odpowiedz

Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuje za miłe słowo Wink
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Cytat:W posiadaniu 1 żona, 1 córka lat 2,5.

Uśmiechnąłem się. Biggrin

Witam serdecznie w skromnym gronie. Smile
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Dzień dobry panu.
[Obrazek: 7790660971.png]
Odpowiedz

Dobry, witam znowu Smile
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz

(04 Marzec 2017, 19:20)smyro napisał(a): Dzień dobry panu.
Nosz tylko mi tu nie panuj Wink
Odpowiedz

Zmień nick na Mostostal albo Stalowy Biggrin
Odpowiedz

Hah wolę swój od podstawówki Wink
Odpowiedz

Rozumiem, że W-F w podstawówce był na basenie Biggrin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018