Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

World War 3

[Obrazek: header.jpg?t=1535355184]

Żeby nie było że czekam od naszych rodaków tylko na Cyberpunka 2077 Wink
Tytułem jestem zainteresowanym z kilku powodów: Polska gra, Polskie smaczki jak mapy żołnierze bronie oraz oczywiście ciekawie prezentująca się rozgrywka.
Mam nadzieję że naprawdę ta gra wypali i nie skończy jak inne ciekawie zapowiadające się Polskie tytuły (Agony/Inner Chains).
Do kupna nie jestem przekonany, będę czekał na pierwsze opinie dotyczące wczesnego dostępu który ma wystartować jesienią tego roku, więc już niedługo.
Być może będzie okazja przetestować wcześniej, ale o tym niżej Wink

Właśnie ogłoszono zapisy do wersji testowej, więc jeśli ktoś chce spróbować szczęścia to zapraszam Biggrin

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Oczywiście zapraszam także do dyskusji na temat gierki Wink
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Ja kupuję w ciemno, zapisałem się do bety, czekam dużo bardziej niż na Cyberpunka którego w sumie nie znamy daty premiery i może wyjść w 2077r :v
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz

MATAMET Jak gra wypali to się zaprosi Szeryff123 i będzie można jakiś team skleić. W 3 klasie dużo prac domowych chyba mieć nie będzie Tongue
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Pesa ELF z SKM dla fanów pociągów Wink

[Obrazek: ss_87084682b5fa73733d40e68e70846f70436c1...1535976089]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Naszywki na mundurze Heart1
Odpowiedz

Wiem że każdy ma swoje zdanie na temat skinów na bronie z CS:GO, mi osobiście się podobają. Ale również bardzo podoba mi się podejście do kustomizacji broni w tej grze, drobne naklejki bardziej pasują do tytułu który stawia bardziej na realizm.
Odpowiedz

Heart1

Odpowiedz

" I o takie dialogi walczyliśmy ..." - Lech W. Szczerbol
BRRRR[Obrazek: image.gif]UUUUMMM

BRRRRUUUUUUMMMMBRRUUUMMBRRUUMBRUM
Odpowiedz

Brakuje jedynie tekstu jak rozwalimy czołg "Andrzeju nie denerwuj się, zaraz wyklepiemy" Szczerbol
Odpowiedz

Post pod postem lecz mam swoją opinię już. Dostałem się do beta testów i powiem jedno - tragedia. Do testów jest dostępna jedna mapa czyli Moskwa. Obiekty są tak dziwnie porozstawiane że to ani sensu ani składu nie ma i wygląda na zrobione na odwal się. Bugi w chodzeniu im wybaczam bo to niby alpha jest. Na wysokich średnio utrzymywałem 40 FPS a grafika nie zachwyca, z drugiej strony nie ma co się dziwić bo to Unreal Engine czyli kokosów nie będzie. Rozgrywka też wydaje się być powolna i do tego już są kamperzy w czołgach co tylko czekają aż się wychylisz. Jutro ostatni dzień testów, odpalę jeszcze raz i spróbuję się do tego ponownie przekonać. Jeszcze tak to podsumowując to taki BF3 w wersji bieda.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018