Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Utraciłem profil ... RATUNKU !
Sad 
Sprawa ma się następująco ; po kreszu systemu (wiadomo jakiego) i naturalnie Format C ... po kilkudniowym instalowaniu dosłownie wszystkiego od zera ;(
W zasadzie wszystkie inne gry działają ( znaczy nie utraciłem profili i zdobyczy ) tylko nie w ATS ;p
Po uruchomieniu gry na chwilę widzę mój dawny profil (kontynuuj grę i tak dalej) i dosłownie w dwie sekundy , pojawia się "stwórz nowy profil" i koniec ;(
Dodam że na oficjalnej stronie  ;   Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) jak i na steam ie mój profil jest widoczny .
A to chyba znaczy że nie tylko lokalnie (na moim dysku) jest przechowywany mój profil ?
Odpowiedz

niestety jak sobie nie skopiowałeś profilu na pendriva to profil przepadł
Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Arizona + New Mexico

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
Shocked 
Łożesz QUrFa ...  Angry... Help
Odpowiedz

Jeśli profil został usunięty to nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Jedyne co mogę Ci polecić to znalezienie rozwiniętego profilu w internecie, no chyba że wolisz zaczynać od początku.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Nie rozumiem, utraciłes profil lokalny ale po utworzeniu nowego i podpięciu go pod konto WoTr nadal możesz używć zleceń zewnętrznych i nabijać statystyki do konta WoTrowego z tym że na profilu lokalnym musisz nabić od nowa poziom. W czym problem? Biggrin
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz

" W czym problem " ? no teraz to ja nie bardzo rozumie ;( 
Może w tym że zakładając nowy profil ; tracę swojego Trucka , firmę i mile dotychczas przejechane ;(
A że można zacząć od nowa , tego się domyślam ;p
Nie wiem tylko po co w tej grze tyle ceregieli ; logowanie na stronie ATS i na Ats owe konto steam skoro wszystko przepada ;( 
Dla porównania dam przykład ... po 3 latach nie grania w "bad company" że nie wspomnę o dwóch formatach HD , wzsystko jest na swoim miejscu ; ranga , bronie , unowocześnienia ;p
I to chyba w tym problem ;(
Odpowiedz

No niestety Panie Jacku, na to nic nie poradzimy. ETS2/ATS niestety zapisują pliki saveów nie dość, że na dysku, to jeszcze na dokładkę na dysku systemowym, więc wraz z formatem C, niestety przepada i to.
Nie ma żadnego nowoczesnego systemu zapisywania, np w chmurze, gdzie po instalacji nawet na nowym komputerze wszystko jest w profilu na swoim miejscu. Jedyną opcją kontynuowania gry jest po prostu kopiowanie jej co jakiś czas na dyski zewnętrzne, jako ubezpieczenie przed jej utratą. Ja też mam obecnie Save ETS2, na którym mam 320 zatrudnionych kierowców, więc muszę go mniej więcej co tydzień kopiować.
Także przykro, mimo najszczerszych chęci niestety nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Chyba, że ktoś zna jakieś starożytne metody Voo-Doo lub inne, o których jeszcze nie wszyscy wiedzą.
Pozdrawiam
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz

A wystarczy zrobić ścieżkę, by pliki zapisywały się na innym dysku/partycji Panie drogi Wink. Wtedy tam będziesz miał pliki z ETS 2 Smile.

Poniżej przykład obrazkowy

[Obrazek: dgjgOn9.jpg]

P.s. Na screen-ie zauważyć można kilka przydatnych komend Biggrin
Punk to brudas, punk to śmieć
punk nie umarł, Punk's Not Dead
Odpowiedz

Następnym razem pobierz sobie one drive albo innego dropboxa i ustaw synchronizację na folderze z profilem i po kłopocie Smile
[Obrazek: 222b411e518868b82e1588d820386f60.png]
Odpowiedz

(12 Sierpień 2018, 14:45)Zimol napisał(a): A wystarczy zrobić ścieżkę, by pliki zapisywały się na innym dysku/partycji Panie drogi Wink. Wtedy tam będziesz miał pliki z ETS 2 Smile.

Poniżej przykład obrazkowy

[Obrazek: dgjgOn9.jpg]

P.s. Na screen-ie zauważyć można kilka przydatnych komend Biggrin

Wiesz, równie dobrze możesz sobie całe foldery systemowe przenieść na partycje/dyski inne niż systemowe, to nie problem. Bierzesz folder "Dokumenty", wchodzisz we właściwości i lokalizacja. Ja tak np mam, co nie znaczy, że dysk/partycja na której jest save nie może paść, więc robienie kopii i tak jest wymagane.
Opcja smyro jest godna polecenia, jednak ja nadal nie ufam chmurom i wolę mieć swoje dwa fizyczne, zsynchronizowane dyski zewnętrzne.
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew