• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCS On The Road: Gamescom 2018
#1
SCS On The Road: Gamescom 2018

Zbliża się największe gamingowe wydarzenie w Europie! Przez cały czas trwania Gamescom 2018 - od 21 do 25 sierpnia 2018 - będziemy z Wami.

[Obrazek: Gamescom_blog_banner.jpg]

Zeszłoroczny Gamescom był naszym pierwszym doświadczeniem w roli wystawcy. Byliśmy szczęśliwi widząc długie kolejki do naszych stanowisk symulacyjnych, mimo że nasza naczepa SCS Sim Trailer została umieszczona w palącym słońcu. (Rzuć okiem na Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować)

Postanowiliśmy przenieść nasz pokaz pod dach, w bardziej widoczne miejsce, które będzie wygodniejsze dla naszych gości i fanów. Nawiązaliśmy współpracę z naszymi przyjaciółmi - niemieckim wydawcą naszych gier - Astragon Entertainment GmbH - aby zbudować połączone stoisko wystawowe pokazujące nasze symulatory obok ich katalogu gier. Oczywiście będziemy tam pełną siłą - prawdziwą ciężarówką z naczepą SCS Sim Trailer. Znajdziesz nas w centrum Hali 8.

Planujemy pokazać nowe rzeczy, które pojawią się zarówno w American Truck Simulator, jak i w Euro Truck Simulator 2, więc jeśli dotrzecie do Kolonii, możecie liczyć na jazdę po zupełnie nowych drogach. Wink

[Obrazek: vizualizace.jpg]

Chcielibyśmy również zaprosić prasę oraz wszystkich twórców, którzy tworzą filmy wideo, streamują, piszą recenzje lub publikują artykuły poświęcone grom symulacyjnym - z przyjemnością powitamy Was w naszym miejscu spotkań VIP!

Wyślij krótką wiadomość e-mail (najlepiej napisaną w języku angielskim) z kilkoma informacjami o sobie i swoich profilach, kanałach itp. wraz z celem wizyty na Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
[Obrazek: 46900571552_dcdff101d7_o.jpg]
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości