• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.32: Własne naczepy
#1
Aktualizacja 1.32: Własne naczepy

Niektóre wskazówki dotyczące nadchodzącej nowej, ważnej funkcji naszych gier dla symulatorów ciężarówek zostały już zauważone przez społeczność fanów i nadszedł czas, aby w końcu zacząć mówić o tym otwarcie. Praca nad własnymi naczepami trwa od lat i nareszcie nadejdą, jako główna część nadchodzącej aktualizacji 1.32 dla Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator.

[Obrazek: trailer_ownership_ets2.jpg]

Własne naczepy mogą nie mieć tego samego znaczenia dla wszystkich, różne osoby mogą mieć nieco inne wyobrażenie o tym, co powinny zawierać i jak daleko powinno to wyglądać w przedstawianiu rzeczywistości. W naszych grach z mnóstwem różnych systemów, nakładających się na siebie nawzajem, musieliśmy wymyślić sposób na dodanie funkcji bez przerywania istniejącej pętli rozgrywki, co było bardzo dobre dla większości milionów graczy, którzy próbowali przez lata, przynosząc wystarczającą ilość zmian dla ludzi spragnionych większej głębi. Podstawowy zestaw funkcji musiał zostać utworzony w rozsądnym czasie, tak aby większość implementacji i testów mieściła się w okresie między dwiema aktualizacjami gier. W rzeczywistości praca trwa już ponad rok, zatrudniając dużą grupę interdyscyplinarną, ponieważ istnieje ogromna liczba zmian w logice gry i gospodarce, pracy kamery, ekranach interfejsu użytkownika, jest mnóstwo nowych modeli , grafiki, tekstury i prace malarskie.

[Obrazek: trailer_ownership_amt.jpg]

Musieliśmy zdecydować, co jest niezbędne i skoncentrować się na tej rzeczy. W nadchodzącej aktualizacji pozostały jeszcze pewne elementy, w których widzimy szansę na głębsze osiągnięcie. Niektóre klasy przyczep nie zostały jeszcze skończone, więc nie zostały udostępnione do celów związanych z przyczepami. Będzie to udostępnione w przyszłej aktualizacji. Mamy nadzieję, że nowa funkcja zostanie pozytywnie przyjęta, szczególnie przez hardcorową część graczy ciężarówek, ponieważ stworzyliśmy nie tylko pełnowartościowy odpowiednik istniejącego sklepu z ulepszaniem naczep, ale jest tego o wiele więcej.

[Obrazek: trailer_ownership_menu_2.jpg]

Nowa, osobna sekcja konfiguracji w postaci sklepu z naczepami pozwoli Ci kupować, konfigurować, tuningować i malować własne naczepy. Możesz wybierać spośród wielu podwozi, typów naczep i malowań, a będziesz mógł dostosować swoją naczepę do wielu różnych części, oczywiście, koła są również konfigurowalne. Miejscowe prace lakiernicze dostępne w ETS2 będą oferować odpowiednie opcje dla nowej naczepy, aby pasowały do wizualnego stylu Twojej firmy. Od tej chwili kierowcy AI mogą wybrać naczepę z puli dostępnych i używać ich!

[Obrazek: trailer_ownership_menu_1.jpg]

W skrócie, mamy chłodnie, izolowane, firanki i naczepy do przewozu suchych ładunków w obu grach, które pojawią się w aktualizacji jako gotowe do użycia. Ponadto ETS2 będzie obsługiwał warianty naczep z ruchomą podłogą. W przypadku europejskiej konfiguracji przyczepy można wybrać jedno, podwójne lub nowo dostępne b-podwójne. American Truck Simulator będzie obsługiwał wersje przyczep o długości 28, 45, 48 lub 53 stóp w podwójnych, potrójnych lub nawet podwójnych konfiguracjach Rocky Mountain - będą one oparte na lokalizacji geograficznej Twojego garażu, zgodnie z przepisami obowiązującymi w każdym stanie USA. Platforma będzie dostępna zarówno dla ETS2, jak i ATS. Dodatkiem do naczep ATS są również platformy płaskie z systemem plandekowym (odpowiednik europejskiego kurtyny). Widać, że będzie wiele kombinacji długości i typów naczep, aby móc przewozić ładunki o dowolnej wielkości. Dodaliśmy jeszcze jedną opcję dopasowania: ładunki ADR (HAZMAT) dodają odpowiedni znak ostrzegawczy na naczepie.

[Obrazek: trailer_ownership_menu_3.jpg]

Nowy dodatek jakim są własne naczepy oznacza duże zmiany w gospodarce w grze. Będzie to znacznie bardziej skoncentrowane na ładunkach, ale szybkie prace i rynek przewozów towarowych pozostaną prostszymi i satysfakcjonującymi opcjami, aby wejść do gry. Cały nowy ekran rynku przesyłek pozwoli Ci wyszukać dostawy dla własnej naczepy. Tak, musieliśmy stworzyć wiele nowych wizualizacji ładunków dla tej nowej funkcji.

Pokażemy Ci więcej możliwości naczep przed ukończeniem 1.32, a opcja ta zostanie przetestowana w ramach zbliżającej się otwartej wersji beta, więc czekanie nie powinno być zbyt długie. Mamy nadzieję, że będziesz równie podekscytowany tym dodatkiem tak samo, jak my!

Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
  Odpowiedz
#2
To będzie zapewne najciekawsza i najlepsza aktualizacja, jakie do tej pory się ukazały. Własne naczepy, każdy wie, co na ten temat myśli. Jak własne naczepy mają wejść za niedługi czas to licencja na naczepy firmy Krone zawitają (takie są mają spostrzeżenia) wraz z własnymi naczepami. Myśle, że 1.33 również będzie jak to mawiają "petardą" bo czeka jeszcze silnik dźwiękowy i graficzny. ATS odżyje wkrótce, tylko więcej ciężarówek proszę Smile Szczęścia w zdobywaniu licencji życzę.
  Odpowiedz
#3
(04 Sierpień 2018, 13:20)Adam51 napisał(a): To będzie zapewne najciekawsza i najlepsza aktualizacja, jakie do tej pory się ukazały. Własne naczepy, każdy wie, co na ten temat myśli. Jak własne naczepy mają wejść za niedługi czas to licencja na naczepy firmy Krone zawitają (takie są mają spostrzeżenia) wraz z własnymi naczepami. Myśle, że 1.33 również będzie jak to mawiają "petardą" bo czeka jeszcze silnik dźwiękowy i graficzny. ATS odżyje wkrótce, tylko więcej ciężarówek proszę Smile Szczęścia w zdobywaniu licencji życzę.


Nikt nigdy nie powiedział że w 1.33 będzie nowy silnik graficzny Iksde
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
  Odpowiedz
#4
Wink 
(04 Sierpień 2018, 13:51)MATAMET napisał(a):
(04 Sierpień 2018, 13:20)Adam51 napisał(a): To będzie zapewne najciekawsza i najlepsza aktualizacja, jakie do tej pory się ukazały. Własne naczepy, każdy wie, co na ten temat myśli. Jak własne naczepy mają wejść za niedługi czas to licencja na naczepy firmy Krone zawitają (takie są mają spostrzeżenia) wraz z własnymi naczepami. Myśle, że 1.33 również będzie jak to mawiają "petardą" bo czeka jeszcze silnik dźwiękowy i graficzny. ATS odżyje wkrótce, tylko więcej ciężarówek proszę Smile Szczęścia w zdobywaniu licencji życzę.


Nikt nigdy nie powiedział że w 1.33 będzie nowy silnik graficzny Iksde

Nie, chodziło mi o to, że silnik graficzny z dźwiękowym czeka w kolejce, natomiast czy się pojawi któryś z nich w 1.33 to ni chajery nie wiem, może wejdzie dźwiękowy z tymi otwieranymi oknami.
  Odpowiedz
#5
Silnik graficzny to ciągłe zmiany. To się dzieje krok po kroku przez wszystkie ponad 30 aktualizacji. Nie spodziewam się żeby kiedykolwiek był z aktualizacji na aktualizację ogromny przeskok.
Silnik dźwiękowy - tutaj raczej rewolucja, ale nikt nie powiedział że w 1.33
  Odpowiedz
#6
Zmiany silnika graficznego nawet nie zauważysz, bo tekstury, mapa i wszystko bedzie to same. Jak zaimplementuja dx11, to bedzie to dopiero narzedzie do dalszych ulepszen, do nowych funkcji.
Dźwięki w 1.33? W sumie, to mowili ze chcieliby zrobic to jeszcze w tym roku. Jezeli 1.32 wyjdzie we wrzesniu, to 1.33 grudzien/styczen... Więc jest to nawet prawdopodobne.
Co do ciezarowek, to na tweeterze i fb scs pisal, że tgx e6 jest juz blizej niz dalej... Wiec moze tez jeszcze w tym roku. A reszta nie zalezy tylko od nich, ale też od licencji, które jak wiemy, niektóre francuskie firmy motoryzacyjne dają niechetnie.
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości