• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Screen miesiąca - Sierpień 2018 - zgłoszenia
SCREEN MIESIĄCA
Sierpień 2018 - zgłoszenia

Tu zgłaszamy swoje screeny do konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 Sierpnia 2018 następnie odbędzie się głosowanie oraz ogłoszenie zwycięzcy.

ZAPRASZAM DO ZGŁASZANIA SWOICH SCREENÓW
[Obrazek: logol.png]
Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować - Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować - Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
To ja zacznę Wink
Foto z dzisiejszej jazdy testowej po odebraniu mojej "Black Pearl" z serwisu po przeglądzie.

[Obrazek: 28850513117_e1f1b1c554_c.jpg]

Szerokiej!
Niedostępny
[Obrazek: c4298b0e3035c991afa5379d1285c05b_orig.jpg]

[Obrazek: 28492465257_f393275f4a_o.jpg][
[Obrazek: RdtOjOT.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Arizona + New Mexico

Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować
Takie cuś skleiłem

Załączone pliki Miniatury

Nie dopuszcza się używania słów wulgarnych w sygnaturze.
Zbędnym słowem ust nie kalam, kleję rzepa i się oddalam.
Wersja alternatywna aby nie łamać regulaminu forum. Nara

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości