Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

500K!
#1

500K!

Operacja Big Sur, nasze pierwsze wydarzenie World of Trucks ze Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) dla społeczności graczy, odniosła ogromny sukces. Gracze amerykańskiego symulatora ciężarówek przekroczyli liczbę 500 000 przesyłek wymaganych do oczyszczenia i ponownego otwarcia odcinka Kalifornijskiej autostrady nr 1 zablokowanej przez zeszłoroczną lawinę w niesamowitym tempie. Z przyjemnością potwierdzamy, że większość prac została zakończona, a po krótkiej inspekcji przeprowadzonej przez władze, droga zostanie wkrótce ponownie otwarta!

[Obrazek: Big_Sur_together_blog_banner.jpg]

Wiemy, że baza fanów ciężarówek jest bardzo aktywna, ale nadal jesteśmy zaskoczeni entuzjazmem i zaangażowaniem społeczności. Natychmiast po uruchomieniu imprezy, tysiące pomocnych graczy, jak również wiele VTC, przybyło, by pomóc, często przekraczając wymagany limit. Nasz Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) z tagiem Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i wszystkimi mediami społecznościowymi został zaatakowany wieloma raportami i fajnymi zdjęciami ilustrującymi wysiłek. Silny duch zespołu został podniesiony jeszcze bardziej dzięki stałemu strumieniowi muzyki starannie dobranej przez naszych przyjaciół w radiu Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :).

[Obrazek: big_sur_gif.gif]

Dziękujemy wszystkim i gratulujemy! Nasz system powinien teraz automatycznie przyznać wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy kwalifikują się (z co najmniej 5 zrealizowanymi dostawami), drugą część nagrody - unikalną malarską pracę upamiętniającą wielkie zadanie, które wykonaliśmy razem.

[Obrazek: ats_hq_5b361074_16.jpg]

Aby umożliwić inspektorom drogowym wystarczająco dużo czasu na wykonanie tej pracy, i szczerze mówiąc, aby dać ostatnią szansę na zakończenie dostaw wielu graczom, którzy skontaktowali się z nami w ciągu ostatnich kilku dni, nie zamykamy jeszcze tego wydarzenia. Twoja prędkość zaskoczyła nie tylko nas, ale także wielu innych kierowców ciężarówek, a my otrzymaliśmy mnóstwo próśb o rejestrację dostaw na pewien czas, nawet po przekroczeniu bariery 500K.

Jeśli zakończyłeś swoje 15 dostaw, ciesz się teraz nagrodą i wreszcie zrelaksuj się - w grze American Truck Simulator (i Euro Truck Simulator 2) jest wiele innych wspaniałych tras, które możesz teraz odkrywać bez stresu!

Z drugiej strony, jeśli nadal brakuje wam kilku dostaw do osiągnięcia osobistego celu, nadal dajemy wam szansę na zdobycie nagrody. System zdarzeń będzie rejestrować przesyłki operacji Big Sur do 15 lipca, do godziny 23.59. Droga powinna zostać ponownie otwarta następnego dnia dzięki automatycznej aktualizacji gry American Truck Simulator.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Tłumaczenie: Google Translate + moja korekta
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019
Aktualny czas: 21 Luty 2019, 20:07
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS