Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Fikcyjna Wielkopolska v0.7 BETA - nie ładuje się

Mam problemy z dodatkiem. Gdy tworzę nowy profil tylko z tą modyfikacją w czasie ładowania wywala mi ETS2. Postępowałem zgodnie z instrukcją.
KamilTK napisał 06 Lipiec 2018, 17:41:
Jest od tego specjalny dział Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i proszę się stosować do wzoru inaczej wątek zostanie usunięty

(06 Lipiec 2018, 17:28)Stivi730 napisał(a): Mam problemy z dodatkiem. Gdy tworzę nowy profil tylko z tą modyfikacją w czasie ładowania wywala mi ETS2. Postępowałem zgodnie z instrukcją.

Będzie łatwiej jak podasz log... Na 99% nie masz wszystkich wymaganych DLC.
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]

Mam problemy z dodatkiem. Gdy tworzę nowy profil tylko z tą modyfikacją ładuje  mi mape ale nie mam miejscowości . Postępowałem zgodnie z instrukcją.
KamilTK napisał 06 Lipiec 2018, 19:14:
Jest od tego specjalny dział Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i proszę się stosować do wzoru inaczej wątek zostanie usunięty

Przypominam, do prawidłowego działania mapy wymagane są wszystkie DLC mapowe, czyli: Going East, Skandynawia, Francja i Italia. Jeśli nie posiadacie chociaż jednego z tych DLC to mapa Wam nie zadziała.

Ludzie, czytajcie to co jest napisane przez pobraniem, nie chce mi się każdemu osobno tego samego pisać.

Kamil za długi log mam xd

(06 Lipiec 2018, 19:18)Pioras napisał(a): Przypominam, do prawidłowego działania mapy wymagane są wszystkie DLC mapowe, czyli: Going East, Skandynawia, Francja i Italia. Jeśli nie posiadacie chociaż jednego z tych DLC to mapa Wam nie zadziała.
Sorki ale mam wszystkie dlc co wyszły bo zakupiłem orgiała na g2a.com

Norbert97PL

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: 20007ff13b.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Arizona + New Mexico

KamilTK napisał 06 Lipiec 2018, 20:02:
Od zgłaszania błędów jest specjalny dział Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i proszę się stosować do wzoru inaczej wątek zostanie usunięty

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) LOG dlc jest a mapa tak jak by nie była wczytana do końca :/

Tworzysz nowy profil czy wczytujesz mapę na istniejącym?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018