Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

SCS - dyskusja ogólna

Cześć, wie ktoś z Was może coś więcej na temat planów SCS Software odnośnie poniższego filmiku?

[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Patrzyłem już na ten film wielokrotnie ale jakoś z niedowierzaniem patrzę na to a dla czego ? Jest tyle spraw jeszcze nie rozwiązanych, spraw podstawowych jakimi są na przykład same ciężarówki, mamy Iveco, Man-a tgx Czy Daf-a Euro 6 które są w prawdzie po dużym liftingu ale są. Mamy całkiem nowe Reno T i teraz Scania S a SCS przybiera się do tego jak pies do jeża. Trzy pierwsze marki w zasadzie już są trzeba tylko je odświeżyć ale cóż lepiej chyba jest dla nich robić Paintjoby po jeden juro niż na przykład samochody za free (według polityki SCS za mapy płacisz samochody masz za free) Przecież Renówkę i Scanię muszą robić od nowa to skoro Reni jeszcze nie niema to Scania hoho Panie!! Tutaj natomiast mamy następny przełom czyli Potężny ciągnik siodłowo-balastowy do tego naczepa ze wszystkimi osiami kierowanymi. Więc patrzę na to z przymrużeniem oka może coś z tego wyjdzie a może podstawią do kolejki a graczom zostawią następną książkę skarg i zażaleń w postaci Bloga SCS ja osobiście już się napatrzyłem na ich widowiskowe obrazki na początku pokazywali Scanię z naczepą i doczepionym tandemem przez co w dalszej mierze zhańbili całą wydaną Skandynawię mało tego bo teraz i kraje Beneluxu wożą u siebie towar takimi zestawami. Potem stojąca w lesie Renia T jedno zdjęcie i do kolejki buch aby podsycić przygasający żar i teraz to a na forach ludziom garnki kipią:
Oversized trailers? Hell yeah!
With steerable axels,dude ;-)
Więc poczekaj Michale najpierw wielkie hallo podnoszona łośka a potem się zobaczy bo na to co pokazuje SCS trzeba brać poprawkę i możesz jeszcze ze dwa razy na forum pisać Happy New Year zanim zobaczysz taki skład od SCS.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Zwykłe CGI jak dla mnie
[Obrazek: 7790660971.png]
Odpowiedz

(03 Marzec 2017, 09:08)Tomek-GB napisał(a): Patrzyłem już na ten film wielokrotnie ale jakoś z niedowierzaniem patrzę na to a dla czego ? Jest tyle spraw jeszcze nie rozwiązanych, spraw podstawowych jakimi są na przykład same ciężarówki, mamy Iveco, Man-a tgx Czy Daf-a Euro 6 które są w prawdzie po dużym liftingu ale są. Mamy całkiem nowe Reno T i teraz Scania S a SCS przybiera się do tego jak pies do jeża. Trzy pierwsze marki w zasadzie już są trzeba tylko je odświeżyć ale cóż lepiej chyba jest dla nich robić Paintjoby po jeden juro niż na przykład samochody za free (według polityki SCS za mapy płacisz samochody masz za free) Przecież Renówkę i Scanię muszą robić od nowa to skoro Reni jeszcze nie niema to Scania hoho Panie!! Tutaj natomiast mamy następny przełom czyli Potężny ciągnik siodłowo-balastowy do tego naczepa ze wszystkimi osiami kierowanymi. Więc patrzę na to z przymrużeniem oka może coś z tego wyjdzie a może podstawią do kolejki a graczom zostawią następną książkę skarg i zażaleń w postaci Bloga SCS ja osobiście już się napatrzyłem na ich widowiskowe obrazki na początku pokazywali Scanię z naczepą i doczepionym tandemem przez co w dalszej mierze zhańbili całą wydaną Skandynawię mało tego bo teraz i kraje Beneluxu wożą u siebie towar takimi zestawami. Potem stojąca w lesie Renia T jedno zdjęcie i do kolejki buch aby podsycić przygasający żar i teraz to a na forach ludziom garnki kipią:
Oversized trailers? Hell yeah!
With steerable axels,dude ;-)
Więc poczekaj Michale najpierw wielkie hallo podnoszona łośka a potem się zobaczy bo na to co pokazuje SCS trzeba brać poprawkę i możesz jeszcze ze dwa razy na forum pisać Happy New Year zanim zobaczysz taki skład od SCS.
Nie zgadzam się w pełni z Tobą, ponieważ Renię Range T mają już skończoną, jednak borykają się z licencjami.
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz

Ja w pełni się z tobą zgadzam że maja, dla tego pisałem cytuję : Potem stojąca w lesie Renia T jedno zdjęcie i do kolejki buch aby podsycić przygasający żar. Patrząc na powyższe video mniemam że taki zestaw też mają skoro został użyty do tego filmu. Na domiar tego zestawy 25-25 też mają. Już w DLC Nord była udostępniona złączka Rhook_r która łączy na przykład wagony kolejowe czy wagony tramwajów przegubowych. Kolega PIVA zdołał zbudować na podstawie tego traktor z trzema przyczepami gdzie wszystkie przednie osie przyczep są skrętne.

Znam kilka osób (włącznie zemną) które próbowały dokonać tego czynu na normalnych zestawach aby stworzyć jedną przyczepę do BDF ale bezskutecznie.
Co się tyczy licencji to brak mi wiedzy a mniemam że skoro licencję Renault na Magnum i Premium mają więc nie wiem czy potrzebują więcej, czy licencje do gier firmy przyznają na każdy model z osobna nie wiem. Lecz uważam że gdyby nie mieli to nie mogliby użyć w zdjęciu logo Renault a jednak jest.
Odpowiedz

Pozwólcie, że zabiorę głos.

# faktycznie gra jest przygotowana pod przyczepy, ale tylko w ruchu AI jak na razie. Pociągi w Skandynawii to AI z przyczepami, dlatego w normalnych zestawach to nie zadziała, a taki obrazek jak ciągnik rolniczy jako AI z trzema przyczepami jak najbardziej

# licencja obejmuje model w grze, nie na folderach reklamowych; odnośnie Renault Range T to Francuzi podobno zażyczyli sobie oddzielną licencję tylko na ten model, inne modele które są w tej grze to inna licencja; analogicznie jest z Volvo w USA, to jest całkiem inne Volvo niż w Europie pod kątem marketingu, a na domiar złego Volvo w USA nie jest scentralizowane i jest problem z dotarciem do kogoś kto podejmie decyzję w sprawie wydania licencji; koszty licencji też są spore, jak Mercedes im zaśpiewał kwotę pierwszy raz to mało z butów ich nie wyrwało, dopiero drążenie tematu i pomoc społeczności pomogło w uzyskaniu licencji

# odnośnie filmu to pewne jest, że transport ładunków nienormatywnych będzie w tym roku; dodatkowo jest jeszcze coś na tym filmie czego możemy się spodziewać, ale jest to dobrze strzeżone; mogę jedynie wróżyć z fusów, ale wytypowałem trzy możliwe scenariusze (takie moje radosne wróżenie):
- malowania pojazdów służb ratunkowych zgodnie z krajem, w którym jesteśmy
- losowe zdarzenia drogowe
- nadchodzące DLC Italia (na jednym z aut jest rejestracja przypominająca schemat z Italii, pierwsza część to "TS" czyli prowincja Trieste, jednak to jest północno -wschodnia Italia, którą już mamy w grze także trop może być mylny)

Z moich życzeń to pory roku, ale to bezpośrednio nie wynika z filmu.
Zapraszam =>Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Większą zagadką są losy Euro coach simulatora, ostatnią wzmianką był chyba jedyny newsletter z 2015 gdzie pokazali jeden autokar.
Odpowiedz

Proponuję zmienić nazwę tematu ma SCS - dyskusja ogólna Wink
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz

(10 Marzec 2017, 20:26)Slash1067 napisał(a): Większą zagadką są losy Euro coach simulatora, ostatnią wzmianką był chyba jedyny newsletter z 2015 gdzie pokazali jeden autokar.
Bohun coś tam kiedyś gadał że projekt zawieszono i delikatnie dawał do zrozumienia że raczej już do niego nie wrócą a szkoda, na pewno byłby lepszy od Fernbusa Tongue
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz

(11 Marzec 2017, 21:17)MATAMET napisał(a):
(10 Marzec 2017, 20:26)Slash1067 napisał(a): Większą zagadką są losy Euro coach simulatora, ostatnią wzmianką był chyba jedyny newsletter z 2015 gdzie pokazali jeden autokar.
Bohun coś tam kiedyś gadał że projekt zawieszono i delikatnie dawał do zrozumienia że raczej już do niego nie wrócą a szkoda, na pewno byłby lepszy od Fernbusa Tongue

A to nie był przypadkiem jeden z bardziej zachwalanych przez SCS projektów? :V
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018