Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Alaskan Truck Simulator
#1

Alaskan Truck Simulator – powstaje polski symulator ciężarówki i survival w jednym

Należące częściowo do PlayWaya polskie studio Movie Games – we współpracy z Discovery – przygotowuje Alaskan Truck Simulator, czyli tytuł łączący w sobie cechy symulatora ciężarówki z mechaniką typową dla gier z gatunku survival.

[Obrazek: 519005656.jpg]


Choć w gatunku symulatorów ciężarówki niepodzielnie rządzą produkcje tworzone przez czeskie studio SCS Software – Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator – to wciąż znajdują się chętni na to, by spróbować swoich sił w tym temacie. Kolejną próbą zmiany układu sił będzie nowa produkcja polskiego studia Movie Games o roboczym tytule Alaskan Truck Simulator. Tytuł tworzony jest we współpracy i na licencji udzielonej przez Discovery – doskonale znanego producenta seriali i programów dokumentalnych.

[Obrazek: 519005671.jpg]
Nawet najcięższe, zimowe warunki raczej nie sprawią większych trudności potężnej ciężarówce.


Jak sugeruje tytuł tej gry, akcja będzie rozgrywać się na terytorium stanu Alaska, a naszym zadaniem stanie się oczywiście realizacja różnorodnych zleceń, które wymuszą na nas przejazdy do trudno dostępnych miejsc skrywających wiele niebezpieczeństw. W odróżnieniu od wspomnianych już produkcji SCS Software rozgrywka nie będzie się jednak ograniczać do zasiadania za kierownicą potężnego pojazdu. W grę wpleciono bowiem elementy typowe dla survivalu – przyjdzie nam więc opuścić bezpieczną kabinę ciężarówki i samodzielnie powalczyć o przetrwanie, używając do tego celu różnorodnych narzędzi, w tym broni palnej, co sugeruje jeden z oficjalnych screenów udostępnionych przez twórców.

[Obrazek: 519005687.jpg]
Pod osłoną nocy nawet najprostsze zlecenie może stać się wyzwaniem.


Wiele wskazuje na to, że zabawa będzie toczyć się w zimowej, mrocznej scenerii, a swoje działania poprowadzimy zarówno w leśnej gęstwinie, jak i na terenach otwartych, w towarzystwie wielkich budynków. Poza tym, co możemy wywnioskować z opublikowanych obrazków, brak jakichkolwiek większych konkretów na temat rozgrywki. Alaskan Truck Simulator trafi do sprzedaży na przełomie 2018 i 2019 roku. Licencja uzyskana od Discovery pozwala na wydanie tytułu na wszystkich najważniejszych platformach: PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz mobilnych (Androidzie i iOS).

[Obrazek: 519005703.jpg]
W trakcie gry przyjdzie nam sięgnąć m.in. po broń palną.


Warto wspomnieć, że to nie pierwsza próba mariażu Discovery z polskimi deweloperami. Nieco ponad pół roku temu rodzime studio Code Horizon stworzyło grę Gorączka Złota: Gra komputerowa, czyli tytuł bazujący na bardzo popularnym programie telewizyjnym produkowanym przez wspomniany już koncern telewizyjny. Co więcej, środki na stworzenie tego symulatora maszyn kopalnianych zostały zebrane za pośrednictwem platformy Kickstarter, ale finalny kształt tego dzieła był raczej niskich lotów.

Źródło: ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz
#2

Widziałam to i Polacy są producentami tej gry. Aż buźka się cieszy.. Smile
( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
Odpowiedz
#3

( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )

[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz
#4

Wymagania tej gry to jakiś żart Biggrin
( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )
Odpowiedz
#5

(20 Październik 2018, 17:34)Ropasiak napisał(a): ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )Wymagania tej gry to jakiś żart Biggrin

Jak jeszcze procek i grafa nie szokują, to juz RAM już tak.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 23 Październik 2019, 15:00
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task