Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!

Dołącz do Nas!

Podwozie 8x4 dla nowych ciężarówek Scania

Podwozie 8x4 dla nowych ciężarówek Scania

Jak już wspomnieliśmy na liście aktualizacji Euro Truck Simulator 2 do wersji 1.31 jest podwozie 8x4 dla ciężarówek Scania nowej generacji.

Podczas przeglądu i sprawdzania poprawności działania musimy stworzyć i dostarczyć sporo filmów. Pomyśleliśmy, że może to być hołd dla nowego wariantu pojazdu, jeśli wybraliśmy najlepsze kawałki z dramatycznym potencjałem i połączyliśmy je w jeden film. Więc zaczynajmy, Przedstawiamy podwozie 8x4 dla ciężarówki marki Scania serii S i R ...

[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz
   Rep: KamilTK(+1), KacperKWC(+1), BombAway(+1), Kamil(+1), KrimaED(+1)

Kozak Biggrin
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)| Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) | Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Kurde a to nowość zaprezentowali, dobra robota SCS-ie!

XD
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz

Jak dla mnie ważne, że coś robią. Czekam jednak na DLC mapowe,
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Fajnie, że coś robią, to fakt. Ale ich przesadny hurraoptymizm związany z tym jest troszeczkę przesadny.
Mapowe DLC to raczej odleglejsza przyszłość. Na razie dowiedzieliśmy się, że będzie i, że będzie zawierać kilka nowych budynków.
Myślę, że trochę jeszcze poczekamy, bo muszą zmierzyć się z odwzorowaniem kresów wschodnich Europy, a zwłaszcza Matki Rosji.
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew