Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Fotoalbum
Photo 
Hej, postanowiłem założyć własny wątek z fotkami, aby nie robić spamu w temacie ogólnym Wink

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Dobrze dobrze, strasznie lubie fotki z Hameryki więc czekam na wincyj Biggrin
[Obrazek: GeSxdOL.jpg]

Flickr --> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) 
Odpowiedz

Dopiero na tym zdjęciu zobaczyłem, że masz własnego skina na tym trucku. Biggrin Swoją drogą fajnie wyszło ci to zdjęcie, ma nutkę tego czegoś, ale nie wiem jak to określić. Wink
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz

E no,fajny skinik,czekam na więcej fot Wink
Odpowiedz

Bardzo ładny Gwiazdobyk, też chętnie poczekam na więcej.
Odpowiedz

Aktualnie znajduję się w San Francisco. Załadowali mi jakieś rury i jutro ruszam z nimi do Nogales w Arizonie.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Super fotka;-)
Odpowiedz

Ty no nawet ładnie
Odpowiedz

Aktualnie stoję na parkingu: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Pasuje ten zestawik do siebie ;-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018
Task