Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Witajcie Szofery !
Wink 
Witajcie szofery, nick na forum jamesniebieski ale jednocześnie na imię mam Arkadiusz. Na forum jestem już jakiś czas, fajnie się tutaj zagląda patrzy na różne nowości i chętnie też szuka różnych poradników, sam nie jestem może jakiś mocno zagłębiony w modyfikowanie poprzez modelowanie itd ale chętnie bym spróbował sił hmmm.. ale jak zacząć sam nie wiem hehe, próbowałem robić skiny ale coś nie pykło więc sam nie wiem czy sens jest. W ETS 2 gram bardzo długo świetna gierka ale nie tylko to się pogrywa. Ogólnie jestem zapalonym kibicem, projektuje w PS różne gadżety więc jakieś hobby prócz gier, sportu różnych innych ciekawych zajęć jest.

Pozdrowionka. 

[Obrazek: 232b9f8b844f1.png]
Odpowiedz

Powitać nowego kolegę Wink
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Elo elo 3 2 0 Biggrin
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)| Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) | Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

[Obrazek: 43862752710_e88da56f17.jpg]
Odpowiedz

Siemandero Smile
Punk to brudas, punk to śmieć
punk nie umarł, Punk's Not Dead
Odpowiedz

Siema
Odpowiedz

Siemanko
[Obrazek: 20007ff13b.png]

Euro Truck Simulator 2 + Going East! Ekspansja Polska + Skandynawia + Vive La France + Italia

American Truck Simulator + Arizona + New Mexico

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Witaj Smile
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018