Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Witam

Witam jestem nowy zarejestrowałem się na forum ponieważ poszukuję osoby do zrobienia bądz odsprzedania praw do jakiegoś automatycznego spedytora zakładam VS chcę stworzyć jak najbardziej realistyczne odczucia VS nie dla dzieci tylko dla prawdziwych pasjonatów wszystkich którzy chcą m i pomóc oczywiście odpłatnie to zapraszam do kontaktu marekkrolak1981@gmail .com bedzie też potrzebny ktoś do stworzenia strony internetowej i lakiernik do zrobienia malowania na ciągnik i naczepę singiel i multi jak da radę
Odpowiedz

Witamy serdecznie Smile Mam nadzieję że znajdziesz osoby które pomogą Ci w Twoich planach, ale też że zostaniesz i będziesz kulturalnie udzielał się na forum. Pozdro Wink
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Witam w naszych skromnych progach Wink
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Siemaneczko! Wink
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)| Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) | Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

[Obrazek: 42923424792_2f09dfdf86.jpg]
Odpowiedz

Witam Smile
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018