• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za morzem Bałtyckim - Nowe gałęzie przemysłu
#1
Za morzem Bałtyckim - Nowe gałęzie przemysłu


Dziś mamy kolejne potwierdzenie, że "Something Is Cooking ™" w ETS2: Beyond the Baltic Sea. Pokazaliśmy ci kilka budynków przejść granicznych w poprzednim poście. Tym razem wchodzimy głębiej w nowy obszar.

[Obrazek: 01.jpg]

[Obrazek: 02.jpg]

Zakres ekspansji mapy bałtyckiej jest dość szeroki. Jak widać na zrzutach ekranu, dodatki do naszej gospodarki w grze odzwierciedlają specyfikę lokalną, dlatego tworzymy szeroki wachlarz zróżnicowanych tematycznie i wizualnie składów przemysłu. Tworzymy typowe, takie jak farmy lub tartaki, ale także bardziej wyspecjalizowane; na przykład firma budująca jachty. Mamy nadzieję, że docenicie nacisk na ich wygląd i funkcjonalność.

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: 04.jpg]

Nasze prace nad ETS2: Beyond the Baltic Sea DLC idą bardzo dobrze i chociaż wciąż mamy mnóstwo pracy do zrobienia, mamy nadzieję, że wyniki zadowolą nawet najbardziej wymagających wirtualnych kierowców!

[Obrazek: 05.jpg]

[Obrazek: 06.jpg]

[Obrazek: 07.jpg]

[Obrazek: 08.jpg]
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
  Odpowiedz
#2
Świetnie. Rewelacyjnie. Róbmy tak dalej. Róbmy nowe modele. Starajmy się je robić coraz lepiej. A największa gospodarka współczesnej Europy niech pozostanie dalej ochłapem na naszej mapie, bo tak jest wygodniej. Dla odmiany najbardziej dzikie odmenty wschodniej Europy, zróbmy na cacy... Na miejscu Niemców bym się na SCS po prostu obraził... odebrał licencję na kraj (tak wiem, nie ma czegoś takiego)... czy nie wiem co jeszcze...
Szczerze, to sam bym nie chciał, żeby w moim projekcie widniał taki wrzód na dupie jak mapa z GTS. Ale widocznie polityka SCS jest inna.
Ja wiem, że przebudować jest trudniej niż wybudować... Ale kiedy była premiera gry? A może trzeba było od razu od nowa Niemcy zbudować?
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
  Odpowiedz
#3
Nowe modele naprawdę świetnie się prezentują a zarazem wyglądają bardziej realistycznej niż te niektóre aktualne które są w grze Smile
Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować| Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować | Tylko zarejestrowani i aktywowani użytkownicy mogą zobaczyć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

[Obrazek: 44501309720_66cb8f540a.jpg]
  Odpowiedz
#4
Good job SCS!
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
task