Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Event: Połączenia Handlowe Szwecja - Podsumowanie

Event: Połączenia Handlowe Szwecja - Podsumowanie

Niedawno zakończyło się ostatnie wydarzenie World of Trucks. Cieszymy się, że tak wiele osób w nim uczestniczyło.

[Obrazek: blog_banner_Event_Results_SVERIGE.jpg]

Było 85 000 ludzi, którzy dostarczyli co najmniej jeden ładunek w kierunku celu imprezy. Ponad 31 000 graczy dołożyło wszelkich starań, aby dostarczyć 10 ładunków do 10 różnych krajów - bawiąc się, a przynajmniej tak nam się wydaje. Przykro nam z powodu 459 graczy, którym udało się dostarczyć tylko 9 ładunków przed upływem terminu imprezy.

Nie powinno to potrwać długo, zanim wydamy kolejny event World of Trucks. Następne wydarzenie, które planujemy, będzie związane z naszym udziałem w sezonowych imprezach FIA ETRC 2018, a pierwszy wyścig w Misano jest tuż za rogiem. Uzupełnij swój bak, sprawdź swoje bestie z silnikiem wysokoprężnym i bądź na bieżąco! Pracujemy nad naprawdę fajnymi nagrodami za wydarzenia ...
Italiano napisał 01 Maj 2018, 13:10:
Pozwoliłem sobie na małą poprawkę. "Refill your tanks" to znaczy "uzupełnij swój bak/uzupełnij paliwo" a nie "uzupełnij swoje czołgi" Biggrin
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz

Mam nadzieję że kolejny event będzie dotyczył ATSa, i najlepiej z trasami z i do Nowego Meksyku. Wtedy mogliby zrobić jakieś akcesoria do kabiny z ufoludkami i tło z latającym nad naszą ciężarówką statkiem kosmicznym itp. Biggrin
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

(01 Maj 2018, 10:31)Pioras napisał(a): Mam nadzieję że kolejny event będzie dotyczył ATSa, i najlepiej z trasami z i do Nowego Meksyku. Wtedy mogliby zrobić jakieś akcesoria do kabiny z ufoludkami i tło z latającym nad naszą ciężarówką statkiem kosmicznym itp. Biggrin

Raczej będzie dotyczył ETS'a is DLC Italy będzie wymagane. Wyścig w Misano jest we Włoszech (Misano jest między Bolognią a Anconą) - a że Event ma być związany z tym (może potem z innymi) wyścigami, to raczej nie spodziewałbym się ufoludków jako nagród - sorry, że musiałem rozczarować Biggrin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018