Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Bus Simulator 18
#1

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 na platformie PC Windows to kolejna część serii symulatorów autobusów miejskich tworzonej od lat przez firmę astragon Entertainment. Gra oddaje w ręce gracza pojazdy takich marek jak MAN czy Daimler Buses (tytuł posiada licencję na używanie prawdziwych wozów) i pozwala jeździć do woli po jednym z niemieckich miast. Bus Simulator 18 został stworzony przez studio StillAlive (autorów poprzedniej wydanej na PC części, znanych też m.in. z Son of Nor).

W Bus Simulator 18 gracz jest odpowiedzialny nie tylko za punktualne i zgodne z przepisami ruchu drogowego prowadzenie autobusu. Do jego zadań należy również interakcja z pasażerami (np. sprzedawanie biletów) oraz radzenie sobie z różnego rodzaju zdarzeniami losowymi – m.in. awariami, korkami, zmianami pogody. Warto podkreślić, że najnowsza część serii Bus Simulator na PC Windows może się pochwalić przeszło dwa razy większym światem od swojej oznaczonej numerem 16 poprzedniczki oraz realistycznym cyklem dnia i nocy.

Rozgrywka może być prowadzona w trybie kariery, w którym za solidne wywiązywanie się ze swoich obowiązków otrzymujemy punkty reputacji. Im lepszym jesteśmy pracownikiem, tym chętniej jeżdżą z nami pasażerowie, co z kolei nie pozostaje bez wpływu na wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa – a tym samym nasz dostęp do nowocześniejszych autobusów. Gra posiada także synchroniczny tryb multiplayer.

Bus Simulator 18 działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4, jednak nie należy w tym wypadku oczekiwać szczególnych fajerwerków graficznych. Podobnie jak w innych tego typu grach oprawa prezentuje się co najwyżej poprawnie.
Źródło: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)Poprzednia część, Bus Simulator 16, bardzo mi się podobała. Oczywiście miała swoje mankamenty takie jak drewniany model jazdy, średnia grafika i różne błędy (oraz optymalizacja, tą kwestię naprawia poprawka "performance_brach", ale nie mam bladego pojęcia dlaczego nie jest bezpośrednio zaimplementowana w grze i aby ją ściągnąć trzeba pogrzebać w ustawieniach na steamie). Ja jako osoba która nigdy nie grała w żadne Omsi, czyli tzw. "casual", świetnie odnalazłem się w tej grze i właśnie takim osobom polecałbym ten tytuł. Mam nadzieję że kolejna część naprawi największe bolączki poprzedniczki i doda kilka ciekawych rozwiązań - na pewno multiplayer jest jedną z nich.

Data premiery: 20 czerwca 2018

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018