Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Oregon - Malownicza droga 101

Oregon - Malownicza droga 101

US Route 101 będzie kontynuowana dalej na północ od Kalifornii (część podstawowej gry American Truck Simulator) przez nowe rozszerzenie mapy Oregonu. Kiedy nowy DLC zostanie ukończone, droga rozpocznie się w Los Angeles, a zakończy w mieście Astoria. Na razie będziecie musiali poczekać, aż wypuścimy DLC stanu Waszyngton aby ujrzeć  road 101 na całej długości w USA.. Sekcja przedstawiona poniżej obejmuje obszar między Eureka i Crescent City.

[Obrazek: ats_hq_5acdb541_09.jpg]

Ta malownicza nadmorska droga znana jest z wielu atrakcji, widoków, plaż i słynnych przystanków. Oczywiście niektóre z nich zostały przeniesione do naszego świata ciężarówek. Części naszego wirtualnego renderowania tej legendarnej trasy wciąż jest w fazie rozwoju, ale już widać, że wynik powinien być wart wysiłku.

[Obrazek: ats_hq_5acdb6a7_10.jpg]

[Obrazek: ats_hq_5acdc031_18.jpg]

[Obrazek: ats_hq_5addb955_12.jpg]

[Obrazek: ats_hq_5acdd181_10.jpg]
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz

Fajne są takie smaczki. Aczkolwiek nie wiem, czy nie powinni raczej skupić się na większości takich smaczków na mapie, żeby nie wyszło im, że jednak droga jest jak ETS-owe DLC Italia, a reszta jak ETS-owe Niemcy. Oczywiście trochę koloruję i mam nadzieję, że przyłożą się do całości. Z drugiej strony pytanie jak wyjdzie róznica pomiędzy US101 w Kaliforni a US101 w Oregonie. "Pożywiom - uwidim" jak mówią Eskimosi, znający francuski.
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz

(25 Kwiecień 2018, 06:26)Italiano napisał(a): Fajne są takie smaczki. Aczkolwiek nie wiem, czy nie powinni raczej skupić się na większości takich smaczków na mapie, żeby nie wyszło im, że jednak droga jest jak ETS-owe DLC Italia, a reszta jak ETS-owe Niemcy. Oczywiście trochę koloruję i mam nadzieję, że przyłożą się do całości. Z drugiej strony pytanie jak wyjdzie róznica pomiędzy US101 w Kaliforni a US101 w Oregonie. "Pożywiom - uwidim" jak mówią Eskimosi, znający francuski.

Zakładam że różnica będzie taka jak podczas wjazdu z podstawowej mapy ETS-a na jakieś DLC. California i Nevada to obecnie najbrzydsze stany w grze, tylko dlatego że były pierwsze.
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz

Mogli by się postarać i zrobić jakieś łagodne przejście stylówy na kilku km drogi... a nie jak w ETS'ie na granicy Niemiecko-Francuskiej, gdzie ta widać, że zmiana następuje w trybie instant...
[Obrazek: tumblr_msxlfyhoff1sobyjzo1_500.gif]
Odpowiedz

Na korektę starych terenów nie ma co liczyć. Ja i tak jestem zadowolony że jakieś drogi do podstawki jeszcze dodają.
Odpowiedz

W ATSie robią małe korekty. Poprawiają znaki, dodają drogi. Może nie będzie tak źle. Poza tym, moim zdaniem, Kalifornia czy Nevada jest bardziej porównywalna do Skandynawii, niż do starych Niemiec, jeśli chodzi o jakość. Skok aż tak wielki nie będzie. Chociaż może być widoczny.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018
Task