Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Euro Truck Simulator 2 Update 1.31 Open Beta

Euro Truck Simulator 2 Update 1.31 Open Beta

[Obrazek: blog_ETS2_1_31_open_beta.jpg]

Cieszcie się wszystkimi dodatkami, ale pamiętaj: to tylko otwarta wersja beta, a nie stabilna wersja publiczna, więc możecie napotkać błędy, niestabilność. Wszystko będzie w porządku, jeśli chcesz poczekać na ostateczne wydanie. Jeśli jednak chcesz pomóc nam w szybszym rozwoju, doceniamy wszystkie opinie na naszym forum i raporty o błędach w tej sekcji.

Główne zmiany:
-Kable między ciężarówką a naczepą
-Ulepszone renderowanie w lusterkach (FOV w oparciu o głowę, prawidłowo zakrzywione lustra)
-Losowe zdarzenia drogowe
-Podwozie 8x4 do ciężarówki Scania R i S

Drobne zmiany:
-Ekrany wyboru ofert mają nowe filtry i elementy wyszukiwania ładunku.
-Naczepy w UK nie są już samodzielnym pojazdem z własnymi tablicami rejestracyjnymi
-Hamulec postojowy WŁĄCZONY automatycznie po odrodzeniu pojazdu (g_park_brake_init)
-Format nazwy pliku teraz na podstawie daty i czasu
-Zwiększona dokładność danych podróży (ekran komputera pokładowego)
-Szybsza zmiana biegów dla nowych przekładni opticruise
-Naprawiony / zaktualizowany LP w różnych krajach (belgijski, norweski, polski, czeski)
-Naprawiono blokowanie zmiennego momentu obrotowego
-Naprawiono uszkodzone predefiniowane ciężarówki w dealerach i szybkich zleceniach
-Naprawiono zgłaszanie uszkodzeń naczep
-Naprawiono interpolację HDR

Inne:
-Nowe pędzle terenu w edytorze map
-Usunięto obsługę starych map (pre 4.38)
-Mirror_data
-Przyczepa może zostać zarejestrowana jako samodzielna lub nie
-Zmienna długość przesunięcia
-Poszukiwacze samochodów ciężarowych nie figurują już na liście, gra odczytuje wszystkie jednostki w danym katalogu
-Sterowanie niezależne od modelu koła
-Usunięto obsługę starych atrybutów

Jeśli chcesz wziąć udział w otwartej wersji beta, możesz znaleźć tę wersję w oddziale public_beta na Steam. Sposób dostępu do niego jest następujący: Klient Steam → BIBLIOTEKA → kliknij prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2 → Właściwości → zakładka Beta → public_beta → 1.31 public beta. Nie wymaga hasła.

[Obrazek: eut2_hq_5acf5cf4_16.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_5ad7040e_17.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_5ad700b0_11.jpg]
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz

(21 Kwiecień 2018, 15:16)hCYk napisał(a): -Przyczepa może zostać zarejestrowana jako samodzielna lub nie

To mnie szczerze zainteresowało, ale i tak to pewnie gdybania.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

(21 Kwiecień 2018, 16:35)Pioras napisał(a):
(21 Kwiecień 2018, 15:16)hCYk napisał(a): -Przyczepa może zostać zarejestrowana jako samodzielna lub nie

To mnie szczerze zainteresowało, ale i tak to pewnie gdybania.

Na przykład w UK naczepa jest rejestrowana jako całość z ciągnikiem - cały zestaw ma ten sam numer. I to właśnie do tego służy. Przynajmniej na razie Wink Może da się to wykorzystać aby naczepa miała stały numer (w modach). A w przyszłości może rzeczywiście iść w kierunku własnej naczepy.
Odpowiedz

Myślałem, że już będę mógł wykonać Szwedzki event na tej becie, a tu zonk.
Za to animacja kabli jest bardzo udana i takie apdejty lubię, szkoda tylko że jak widzę te stare rejony mapy, to mi się totalnie nie chce grac.
Odpowiedz

(22 Kwiecień 2018, 19:50)Tigre napisał(a): Myślałem, że już będę mógł wykonać Szwedzki event na tej becie, a tu zonk.

Ja na becie dokończyłem event mimio braku informacji o nim . Zrobiłem 3 zlecenia , ale dopiero po pewnym czasie mi wyświetliło na WoT'cie w logu .
W okolicach Aalborg straszny spadek fpsów miałem Smile
BRRRR[Obrazek: image.gif]UUUUMMM

BRRRRUUUUUUMMMMBRRUUUMMBRRUUMBRUM
Odpowiedz

ATS strasznie oberwał na FPSach. To te nowe lusterka, podobno straszny spadek generują. Z tego co wiem, to SCS traktuje to jako błąd, więc pewnie to naprawią (oby)
Odpowiedz

A z tym spadkiem FPS to w ATS przypadkiem nie naprawili, bo w piątek była łatka do bety. I jak ja grałem przez weekend to już po tej łatce nie miałem spadków FPS, i mam stałe 60 FPS.
Arrow Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Taka jest teoria. Betę do ETSa wypuścili po tej łatce do ATSa, więc ETS już powinien ją zwierać. Ale może coś jeszcze jest w ETSie z lustrami co spowalnia grę...
Jeżeli komuś się nie podobają nowe lusterka, to można podobno je zmienić w configu na stare:
g_real_mirrors 0
albo w configu, albo w konsoli trzeba wpisać
Odpowiedz

(24 Kwiecień 2018, 14:27)Xyzan napisał(a): Taka jest teoria. Betę do ETSa wypuścili po tej łatce do ATSa, więc ETS już powinien ją zwierać. Ale może coś jeszcze jest w ETSie z lustrami co spowalnia grę...
Jeżeli komuś się nie podobają nowe lusterka, to można podobno je zmienić w configu na stare:
g_real_mirrors 0
albo w configu, albo w konsoli trzeba wpisać

Ja próbowałem tej komendy, i lusterka wracają do tych z 1.30. A w ETS 2 nie miałem w Aalborg spadków FPS. A gram na becie.
Arrow Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018