Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

SCS na EGX Rezzed 2018
#1

SCS na EGX Rezzed 2018


EGX Rezzed to największa impreza gier w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Tegoroczna edycja odbędzie się między 13-15 kwietnia w Tobacco Dock. Jak co roku będzie wiele prezentacji nowych i nadchodzących gier, aktualizacji oprogramowania, ton ogłoszeń i nowości z branży gier. Prawdopodobnie niektórzy z naszych brytyjskich fanów planują wziąć udział.

[Obrazek: blog_banner_EGX_REZZED.jpg]

Wysyłamy także nasz zespół. Para naszych starszych programistów będzie bronić naszych kolorów podczas tego niezwykłego wydarzenia, dzięki uprzejmemu zaproszeniu od Rock, Paper, Shotgun. Kierownik amerykańskiej mapy symulatorów samochodów ciężarowych Ondřej Dufek i szef działu pojazdów, Hynek Svatoš, zdradzą niektóre sekrety rozwoju naszych simów. Uważni widzowie będą mieli okazję zapoznać się z nowościami ATS: Oregon i tym, co dotyczy naszych samochodów ciężarowych, przyczep i wszystkiego, co ma zestaw kół.

Nie przegap tej Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :), która rozpocznie się w piątek 13-ego (yay!) O 17.00. Możesz oglądać ją online na dedykowanym Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz
   Rep: KacperKWC(+1), Kamil(+1)
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew