Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

SCS na Truckfest w Peterboroughu
#1

SCS na Truckfest w Peterboroughu


Kiedy ostatni śnieg stopnieje, a zima w końcu ustąpi z tronu, nadszedł czas, abyśmy zaczęli rozmawiać o naszych planach podróży. Sfinalizujemy nasz kalendarz wydarzeń, aby odwiedzić w tym roku wiele miejsc za pomocą naszej przyczepy SCS sim, a pierwszy przystanek w podróży jest jasny - słynny Peterborough Truckfest. Mamy nadzieję zobaczyć wielu naszych brytyjskich fanów w Peterboroughu w dniach 6 i 7 maja 2018 roku!

[Obrazek: Truckfest_2018_banner.jpg]

Nasza przyczepa sim przeszła modernizację techniczną w okresie zimowym, a fotele samochodowe również zostały poddane gruntownemu remontowi - są obecnie wyposażone w prawdziwe siedzenie dla ciężarówek i kierownicę z elementami zestawu wskaźników. To powinno zwiększyć wierność symulacji do zupełnie nowego poziomu.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z naszymi hardcorowymi fanami, a także ludźmi zupełnie nowymi.  Ostatni sezon był świetny, a tym roku zamierzamy pojawić się na jeszcze większej liczbie imprez w kolejnych krajach.

Nasza dwudniowa obecność w Truckfest Peterborough zostanie doprawiona przez kilka wizyt od znanych postaci ze społeczności fanów. Jak dowiedzieliśmy się, że

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

również będzie na Truckfest, zaprosiliśmy go, aby przyszedł i zobaczył nas na naszym sim trailer. Kto wie, co się stanie, być może znajdzie czas, aby dać swoim fanom autograf lub dwa.

W rzeczywistości poszliśmy jeszcze dalej i łączymy siły, aby promować naszą wizytę w Peterboroughu. Podczas nadchodzącego niedzielnego "Squirrel's Sunday Night Trucking stream", Paul wybierze losowo pięciu szczęśliwych zwycięzców, którzy otrzymają duży worek gadżetów - o ile mogą pokazać się osobiście na Truckfest Peterborough. Nagroda będzie obejmować wybór fajnych produktów ETS2 i ATS od SCS Software plus czapkę sygnowaną przez Squirrel's. Możesz wziąć udział  za pośrednictwem tego

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

. I oczywiście powinieneś mieć oko na kanał

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

.

Na naszym zwiastunie pojawi się więcej sławnych gości, na razie cieszymy się, że DJ London z Truckers.FM przyjdzie i do nas dołączy.

Co się stanie, jeśli nie uda ci się dotrzeć do Peterboroughu ? Może któraś z przyszłych lokalizacji bardziej będzie Ci pasować.

[Obrazek: SimTrailer_travelplan.jpg]
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz
#2

Jakby co to się tam wybieram. Jak macie jakieś pytania które olewają to z chęcią się zapytam.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 23 Maj 2019, 09:58
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS