Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Wyrzuca z gry w różnych miejscach mapy

Witam tak jak w temacie wyrzuca z gry nie wiem co jest nie tak z modami proszę o pomoc mój log : Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Italiano napisał 06 Kwiecień 2018, 14:58:
Uprasza się o nie formatowanie tekstu w sposób, który czyni go nieczytelnym.
Odpowiedz

Wszystkie modyfikację są na 1.30?
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)| Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) | Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

[Obrazek: 42923424792_2f09dfdf86.jpg]
Odpowiedz

O to moje modyfikacje
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Na której mapie ci wywala?
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)| Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) | Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Odpowiedz

Praktycznie na wszystkich: PR,PM,Rosmap skandynawia już nie wiem co z tym jest pomysłów brak.
Odpowiedz

Promods czasami lubi wywalić grę, a tak szczerze to ja nwm co może być bo w logu nie ma nic konkretnego chyba że coś przeoczyłem.

Musisz czekać aż któryś z użytkowników co zna się na tym i zobaczy ten wątek to na pewno ci pomoże Smile

Odpowiedz

Nie masz jakoś szczególnego błędu... Ale masz jeszcze oprócz tych modyfikacji z katalogu, całą tonę modyfikacji z warsztatu steam, prawda?
Proponuję wyłączać po jednej, aż trafisz tą, która wywala.
Odpowiedz

Widzę że kolega używa dużo modyfikacji z 1.28, Tomtom wywal, summer environment również, great poland nie dziala z promods, poland rebuilding i rusmap, dangerous light tez wywal.
[Obrazek: 40023043104_d708ae7cc8_o.png]
Odpowiedz

(08 Kwiecień 2018, 20:55)BombAway napisał(a): Widzę że kolega używa dużo modyfikacji z 1.28, Tomtom wywal, summer environment również, great poland nie dziala z promods, poland rebuilding i rusmap, dangerous light tez wywal.

Nie każda modyfikacja z 1.28 wywala Wink

Odpowiedz

(08 Kwiecień 2018, 21:41)KacperKWC napisał(a):
(08 Kwiecień 2018, 20:55)BombAway napisał(a): Widzę że kolega używa dużo modyfikacji z 1.28, Tomtom wywal, summer environment również, great poland nie dziala z promods, poland rebuilding i rusmap, dangerous light tez wywal.

Nie każda modyfikacja z 1.28 wywala Wink

KacperKWC Wymieniłem te co widzę, sam miałem z nimi problemy Smile Znając życie próbuje używać GreatPoland z promodsem i poland rebulding. Zielony Poproszę o zdjęcie drzewka aktywnych modyfikacji, byc może masz złą kolejność.
[Obrazek: 40023043104_d708ae7cc8_o.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018