Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Liftable Trailer Axles

Liftable Trailer Axles
czyli to, na co między innymi czekaliśmy od lat...

Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu będzie można pobrać betę nowej aktualizacji do ETSa, jak i jego młodszego brata bliźniaka. SCS chciałby nieco przybliżyć nam jedną z nowych funkcji, która będzie już niedługo dostępna dla graczy. Będzie to (jak można się domyślić po tytule) podnoszenie osi w naczepach.

Funkcji tej brakowało od początku, ale po wielu latach błagań graczy Euro Truck Simulator 2 SCS może w końcu nas zadowolić kolejnym elementem symulacyjnym, a jakby nie patrzeć w transporcie to jest podstawowa rzecz. Pozwala to przede wszystkim na prawidłowe rozłożenie masy między osiami, zużycia opon, paliwa, czy też uprościć sobie cofanie pod miejsce rozładunku (bo niestety opcji załadunku jeszcze nie mamy okazji uświadczyć Undecided  ). Jak będzie można podnieść/opuścić oś? Większość pewnie wie, jak to wyglądało w przypadku identycznej opcji w ciągnikach siodłowych. Będziemy musieć ustawić sobie klawisz odpowiadający za tą opcję na klawiaturze (lub innym kontrolerze), a następnie będzie można ją używać. Wszystkie zmiany będą oczywiście podane w change logu, gdy aktualizacja zostanie wydana. Wink

A tak będzie to wyglądać...
[Obrazek: liftable_axle_fixed.gif]

[Obrazek: key_bind_axle_large_2.gif]

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze czekam na przesuwane osie w naczepach w American Truck Simulator. Biggrin

News na oficjalnym blogu SCSu - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Zapraszamy do dyskusji. Wink
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz

Kupowania naczep jak nie ma tak nie ma... Sad
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Potrzebne to jak świni siodło Biggrin
[Obrazek: slayer27kuyb.png]
Odpowiedz

Nie martw sie w 2040 w ETS3 może to dadzą Biggrin
[Obrazek: 7790660971.png]
Odpowiedz

Fajny bajer i tyle. Na zdjęciu z menu widać jeszcze nową opcje: Differential lock - Blokada mechanizmu różnicowego.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Masz rację Szeryf bez możliwości kupna własnej naczepy to to jest potrzebne jak drzwi w lesie
Odpowiedz

Ciekawe czy mody na naczepy będą działały bez aktualizowania Tongue
Odpowiedz

Pewnie trzeba będzie dopisać jedną linijkę w defie żeby działało, tak samo jak w przypadku podnoszonej osi w ciągniku.
[Obrazek: slayer27kuyb.png]
Odpowiedz

Ja to jestem ciekawy do czego to teraz będzie potrzebne jak nie ma nadal własnych naczep.
Odpowiedz

(25 Luty 2017, 09:55)Tomasz19 napisał(a): Ja to jestem ciekawy do czego to teraz będzie potrzebne jak nie ma nadal własnych naczep.

Podnoszona oś wpływa  na zwrotność naczepy podczas skręcania lub cofania. W rzeczywistości obniża zużycie paliwa, poprzez zmniejszenia oporów toczenia.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018
Task