Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Poszukuje osoby.. SKIN FIRMOWY

Poszukuje osoby która mogłaby zrobić mi skina dla firmy
Odpowiedz

Owszem jestem w stanie taki skin wykonać Smile Proszę o konkrety nazwa, wszystkie niezbędne informacje związane z firmą. Jaki model pojazdu jak i naczepy Smile. Zostawiłeś zbyt mało szczegółów bym cokolwiek mógł zrobić Tongue
[Obrazek: 40023043104_d708ae7cc8_o.png]
Odpowiedz

(03 Marzec 2018, 19:13)BombAway napisał(a): Owszem jestem w stanie taki skin wykonać Smile Proszę o konkrety nazwa, wszystkie niezbędne informacje związane z firmą. Jaki model pojazdu jak i naczepy Smile. Zostawiłeś zbyt mało szczegółów bym cokolwiek mógł zrobić Tongue

Hej, mam pytanko czy mógłbyś zrobić dla mnie skin na Scanie S/R skina dam Ci logo i napis główny jaki miałby być na nim i czy dałoby radę coś na jakaś firankę albo coś zrobić skina może być no cała biała. Co byś za to chciał? Ja próbowałem to ogarnac w tych różnych programach ale to jakoś nie pykło.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018