Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

DAF XT Rework

DAF XT Rework

Modyfikacja dodaje nowy pojazd do ETS2 dostępny w salonie DAF-a.

Wersja gry: 1.27

Autor: Azorax Modding, İsa Koyuncu, SCS, 50 keda, by_Lexa, Nikita Belkin

Link: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Aktualizacja pod wersję gry 1.27

New AO baking
New template
Bull bar location
Dashboard light
Daytime running light
Fog light
Front bumper
Steer rear wheels location
Tank button direction
Tank sideskirt

Autorzy:

Ron, Azorax Modding, İsa Koyuncu, SCS, 50 keda, by_Lexa, Nikita Belkin

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

(03 Czerwiec 2017, 12:29)Pioras napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Panowie wytłumaczcie mi jak to uruchomić. Mi się wydaje, że to jest zwykłe fake, bo za żadne chiny nie widzę tej modyfikacji w menedżerze.
Odpowiedz

(03 Czerwiec 2017, 21:21)ivan46 napisał(a): Panowie wytłumaczcie mi jak to uruchomić. Mi się wydaje, że to jest zwykłe fake, bo za żadne chiny nie widzę tej modyfikacji w menedżerze.

Należy otworzyć pobrany plik .rar programem np. Winrar i wypakować plik .scs do folderu mod Wink
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

(03 Czerwiec 2017, 21:34)Kamil napisał(a):
(03 Czerwiec 2017, 21:21)ivan46 napisał(a): Panowie wytłumaczcie mi jak to uruchomić. Mi się wydaje, że to jest zwykłe fake, bo za żadne chiny nie widzę tej modyfikacji w menedżerze.

Należy otworzyć pobrany plik .rar programem np. Winrar i wypakować plik .scs do folderu mod Wink

Jak wypakować to ja wiem (jestem za stary żeby nie wiedzieć jak to się robi). Po wrzuceniu pliku do folderu mod i uruchomieniu gry niestety nie ma tej modyfikacji w menedżerze modów. Na jednej stronie też była ta modyfikacja, i po fali raportów została usunięta z downloadu.
Odpowiedz

Ten Daf jak dla Mnie jest tragiczny. Mod działa tylko należy go otworzyć np. WinRar'em wypakować wszystkie pliki i z powrotem go spakować z kompresją normalną, oczywiście zaznaczyć .zip i zmienić w nazwie na .scs.
[Obrazek: itrucks_banner_2.gif]
Odpowiedz

(03 Czerwiec 2017, 21:58)ivan46 napisał(a):
(03 Czerwiec 2017, 21:34)Kamil napisał(a):

Jak wypakować to ja wiem (jestem za stary żeby nie wiedzieć jak to się robi). Po wrzuceniu pliku do folderu mod i uruchomieniu gry niestety nie ma tej modyfikacji w menedżerze modów. Na jednej stronie też była ta modyfikacja, i po fali raportów została usunięta z downloadu.

Przepraszam nie chciałem Cię urazić Wink

Więc tak, mod prawdopodobnie jest źle spakowany.

Wypakowałem wszystkie foldery, które znajdują się w pliku .scs wraz z manifestem itp. na pulpit i spakowałem je ponownie programem Winrar stosując metodę bez kompresji i zadziałało.

Dowód:
[Obrazek: ets2_00000.png]
Odpowiedz

(03 Czerwiec 2017, 22:16)bik_san napisał(a): Ten Daf jak dla Mnie jest tragiczny. Mod działa tylko należy go otworzyć np. WinRar'em wypakować wszystkie pliki i z powrotem go spakować  z kompresją normalną, oczywiście zaznaczyć .zip i zmienić w nazwie na .scs.

Rzeczywiście zadziałało, ale po jakiego ktoś wsadził niesprawną modyfikację. Nie obwiniam was, bo to jest wina tylko tego kto wrzucił to na serwer.
Odpowiedz

Na pewnej stronie jest taki gość jak mods_ats, on ściąga mody przepakowuje je i wrzuca w szczególności na Sharemods dzięki czemu zarabia punkty.
[Obrazek: itrucks_banner_2.gif]
Odpowiedz

Widzę sporo zamieszania zrobiłem tą aktualizacją Wink Niestety nie sprawdziłem moda, ponieważ rano wrzucałem aktualizację przez telefon. Później miałem ją sprawdzić i zapomniałem. Postaram się poprawić Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018
Task