Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Witam

Witam wszystkich jestem Tomek jestem żonaty i dzieciaty czyli stary zgred od przeszło dziesięciu lat żyję, mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. Obecnie jestem ładowaczem, czyli ładuję ciężarówy wózkami widłowymi w dużej Holendersko-Angielskiej firmie logistycznej. Prawo jazdy A, B, C+E, D lecz pan Doktorek ze względu na zły stan mojej pompy unieczynnił mnie zawodowo więc mogę sobie tylko pośmigać wózeczkiem marki Linde i czasem jakowosz znają mnie i mój stan posiadania we firmie podstawiam i odstawiam sobie autka pod załadunek/wyładunek. Grami SCS interesuję się od początku od 2002 roki kiedy to wyszła pierwsza pozycja
Hard Truck: 18 Wheels of Steel i po jakimś czasie zacząłem zabawę ze Zmodelerem. Obecnie do mojego majsterkowania wykorzystuję programy Zmodeler 2.0 i 3.0, Cinema 4D oraz kilka programów graficznych GIMP, DXT, Photoshop, Paint.net. Czasami dłubię jakieś pierdółki do gry raczej nic poważnego ze względu na brak czasu. Ot i cała historia.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz
   Rep: Kamil(+1)

Witam Cię bardzo serdecznie i czuj się jak u siebie Tongue
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Siema Szczerbol
BRRRR[Obrazek: image.gif]UUUUMMM

BRRRRUUUUUUMMMMBRRUUUMMBRRUUMBRUM
Odpowiedz

Czuj się jak w domu starszy bracie. Wink

Witamy serdecznie.
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Miło Cię poznać Smile
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Powitać Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew