Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Heloł

Witam,mam na imię Piotrek,mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim.Mam 37 lat (czuje się na 18 Szczerbol),interesuję się piłką nożną (tylko Legia Smile),transportem i grami.
Większość mnie zna ,bo  jestem chyba na każdym możliwym forum i to od lat Smile
Tyle o mnieSmile
Odpowiedz

Witaj w naszych skromnych progach Wink Rozgość się, a i buty w przedpokoju zostaw Biggrin
[Obrazek: logol.png]
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

(20 Luty 2017, 22:35)Piotrek napisał(a): Witam,mam na imię Piotrek,mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim.Mam 37 lat (czuje się na 18 Szczerbol),interesuję się piłką nożną (tylko Legia Smile),transportem i grami.
Większość mnie zna ,bo  jestem chyba na każdym możliwym forum i to od lat Smile
Tyle o mnieSmile

37 lat to względnie młody wiek jeśli chodzi o moje mniemanie. Moja siostra jest niewiele młodsza od ciebie. Wink

Witamy w klubie.
Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier,
każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden.
Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień,
jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

[Obrazek: nfZaoNN.gif]
Odpowiedz

Witamy na pokładzie Tongue
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) < Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) > Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Motyw graficzny © 2017-2018 iAndrew