Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

SCS w drodze: Warsaw Games Week Invitation
#1

SCS w drodze: Warsaw Games Week Invitation

[Obrazek: warsaw-games-week-2017_banner.jpg]

Jak już pewnie wszyscy widzieli w tytule, tym razem będzie coś o naszym, rodzimym kraju. SCS ma zamiar odwiedzić stolicę Polski na targach Warsaw Games Week ze swoją 'wyjazdową' ekipą przy pomocy swojego partnera - IMGN.PRO. To będzie kolejna wizyta SCS'u na targach gier, nie będzie łatwo, bo naczepa czeskiego studia jest cały czas w trasie, ale trzymamy kciuki, że na pewno dotrą na czas. To będzie świetna okazja, żeby móc dowiedzieć się czegoś więcej o grach, zobaczyć rzeczy, które jeszcze nie ujrzały oficjalnie światła dziennego, porozmawiać z ekipą, czy po prostu walnąć sobie zdjęcie na pamiątkę! Jeżeli ktoś byłby chętny, można spotkać Czechów 13 - 15 października.

Do tego developerzy przygotowali dla swoich fanów kolejną niespodziankę, która zostanie po raz pierwszy pokazana właśnie w Warszawie! Jak to co prawda z niespodziankami jest, jeszcze nie wiemy co to będzie, ale na pewno się nie zawiedziemy! Wink
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
Odpowiedz
#2

Ogłoszenie grupy Seven: The Days Long Gone na Steamie:

"Dodatkowo specjalnie dla fanów ciężarówek, przygotowaliśmy wspólnie z SCS Software niesamowitą atrakcję w postaci pełnowymiarowej ciężarówki! W jej wnętrzu będzie można zagrać w gorąco wyczekiwane American Truck Simulator: New Mexico, Euro Truck Simulator 2: Italia oraz jeszcze nie zapowiedziane sekretne DLC."
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 26 Czerwiec 2019, 15:53
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS