• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realne odwzorowanie ustawień kierownicy
Wink 
Witam! jestem na tym forum nowy, mam dla Was prośbę o podzielenie się waszymi ustawieniami z Ets'a lub Ats'a (najlepiej w postaci screenów) chętnie bym je sprawdził gdyż sam posiadam Logitech G27 i z moich ustawień w grze nie jestem zadowolony. Zależy mi na jak najbliższym odwzorowaniu sił panujących na kierownicy, siły i drogi hamowania itp do tych realnych. Niestety nie mam żadnego porównania ani doświadczenia w prowadzeniu samochodu a tym bardziej kilkunasto tonowej ciężarówki aby takie ustawienia zaimplementować do rozgrywki sam. Z góry dziękuje za odpowiedź (Ps. tylko nie odsyłajcie mnie do wtyczki z FFB na forum SCS) Pozdrawiam!
Witam:

Z ustawieniami kierownicy względem realnych jest pewien problem. Nasze kierownice mają zbyt małą średnicę aby odzwierciedlić realne odczucia z prowadzenia ciężarówki. Mnie osobiście ciężko jest idealnie to zestroić, aczkolwiek pewne ustawienia mogą Cię zachęcić do eksperymentów. Mam pewne odniesienie do realnego prowadzenia ciężarówki (jeżdżę DAFem LF).

Takie mam ustawienia w ETS 2 i ATS (w załączniku). Notabene wtyczka FFB Plugin jest zbyt agresywna dla mnie.

Dlaczego nieliniowość lekko w prawo. Z racji właśnie tej mniejszej średnicy koła kierownicy. Osobiście wolę mieć lekko opóźnione ruchy na początku skrętu. To daje większą płynność, kierownica jest mniej narowista w początkowej fazie skrętu.

Zapraszam =>

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

Dziękuje! na pewno skorzystam z ustawień
Problem rozwiązany więc temat zamykam.
W razie konieczności ponownego otwarcia tematu, proszę o kontakt na PW ze mną lub innym moderatorem.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
task