• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scania S oraz R: ostatnia prosta!
Scania S oraz R: ostatnia prosta!

[Obrazek: 02.jpg]

SCS Software jest teraz bardzo zapracowane, ale ten, ostatni kwartał roku może się okazać wielką petardą. Dlaczego? Czeskie studio przygotowuje bardzo dużo nowości do Euro Truck Simulator oraz American Truck Simulator.
To jest bardzo dobry dzień dla fanatyków ciężarówek marki Scania. SCS jest prawie gotowe do wydania nowych ciężarówek, serii S oraz R. Oczywiście należy zwrócić uwagę na słowo prawie, bo jak napisali w swoim wpisie na blogu, ich pracownicy kończą jeszcze modelować szczegóły modeli oraz dostosowuję je, aby były kompatybilne z dotychczasowymi DLC, które tego wymagają.
Gdyby któryś z czytających tego wpisa był beta testerem, na pewno mógłby już się cieszyć nowością sprawdzając, czy nie występują błędy, bo modele trafiły do zamkniętej bety, wszystko po to, abyśmy (my - gracze) nie narzekali na błędy, czy źle wyglądające elementy. Wink

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: 04.jpg]

Czesi dziękują za cierpliwość i zainteresowanie nowymi truckami (a zainteresowanie z tego co można było zobaczyć było na prawdę bardzo duże Wink ), zarazem informując, że data premiery jest nie znana, pewnie ze względów nagłych błędów i kwestii dokładnego sprawdzenia. Oczywiście "królowe" będą wydane w formie darmowej aktualizacji, jak każda inna ciężarówka. Widząc nowe zdjęcia na pewno widzicie, że można będzie ją konfigurować od podwozia do dachu, będzie dostępnych parę wersji wnętrz, podwozi, czy silników (włącznie z pakietem V8!).

[Obrazek: 01.jpg]

[Obrazek: 05.jpg]

[Obrazek: 06.jpg]
[Obrazek: 43212855211_1ba91bf2b7_o.png]
  Odpowiedz
(14 Wrzesień 2017, 16:39)mikolaj558 napisał(a):

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

To jest bardzo dobry dzień dla faworytów ciężarówek marki Scania.

Faworytów? Prędzej fanatyków ewentualnie miłośników. Szczerbol

A co do scani, to ujdzie w tłumie. Cool
[Obrazek: 8161152950.png]
  Odpowiedz
Jak dla mnie nie wygląda źle. Aczkolwiek nad teksturami lamp w atrapie i w globie wypadałoby popracować. Ciekaw jestem Scanii R oraz kabin w innej kofiguracji. Highline itd. Wink
  Odpowiedz
Widać że pracują nad oświetleniem w kabinie, całkiem spoko też że w końcu pomyśleli o opcjonalnych plastikowych częściach.

ALE GDZIE DO CHOLERY SĄ NOWE MODELE DO ATS-A BO NOWYMI STANAMI NIE ZATUSZUJĄ BAGNA W KTÓRYM LEŻY ATS
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
  Odpowiedz
Super sprawa, znając życie i tak jakiś moder zajmie się optymalizacją nowej R'ki i S'ki co mi się tym bardziej podoba Biggrin
  Odpowiedz
Fajna ta scania, chyba nawet ma prawidłowe proporcje (skanowanie 3D zdało egzamin Szczerbol). Jak by nie patrzeć, to coraz ładniej te modele im wychodzą.
[Obrazek: slayer27kuyb.png]
  Odpowiedz
Jak dla mnie nowa Scania wygląda cool Biggrin Już nie mogę się doczekać zakupu i pierwszej trasy. Ta spłaszczona kierownica u dołu dodaje wnętrzu sportowego charakteru i pazura. Szkoda tylko że nie słychać o innych ciężarówkach które by mogli dodać. Slash1067 ma dużo racji, w ATSie cztery ciężarówki to naprawdę bieda, tym bardziej że to tylko dwie marki. Jest kilka fajnych modeli ze sceny modderskiej ale wymagać trzeba więcej także od samych twórców.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
task