Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Ekscytujący tydzień dla SCS Software
#1

An exciting week for SCS SoftwareTen post jest dla nas wyjątkowy. Jest to pierwszy wpis napisany w naszym nowym biurze - nowe miejsce, z którego nasza firma będzie pracowała, skąd nasi zespół projektantów stworzy nową zawartość dla naszych gier, nasi programiści będą kodować i wprowadzać nowe funkcje do życia.

[Obrazek: greenline-kacerov-1.jpg]

Podczas gdy byliśmy bardzo zadowoleni z naszego poprzedniego biura w centrum Pragi. Zdecydowaliśmy się pójść dalej, aby móc nadal rozwijać nasz obecny zespół, abyśmy mogli zwiększyć tempo postępów w naszych grach.

[Obrazek: DSC_0582.JPG]

[Obrazek: DSC_0586.JPG]

[Obrazek: DSC_0589.JPG]


Przenoszenie firmy nie jest łatwym zadaniem, ale udało się nam to w weekend, a ekipy projektujące i programistyczne wracają już do pracy od poniedziałku po południu.

W międzyczasie znaczna część firmy, nasza ekipa "On The Road" napotykała na zupełnie inne wyzwanie. W zeszłym tygodniu miały miejsce dwa ważne wydarzenia odbywające się w różnych miejscach i chcieliśmy być w obu miejscach jednocześnie!

Na początku bieżącego roku podjęliśmy zobowiązanie aby zbliżyć się do naszych fanów podczas wydarzeń publicznych, zarówno wystaw branżowych, jak i branży transportowej. Nasza przyczepa narodziła się, aby podróżować po świecie, ale teraz potrzebowaliśmy jej w dwóch miejscach.

[Obrazek: DSC_0454.JPG]

[Obrazek: DSC_0504.JPG]


Postanowiliśmy rozdzielić się i utworzyć dwie grupy. Jedna impreza udała się do Gamescom 2017, największego europejskiego przemysłu gier, odbywającego się w Kolonii w Niemczech. Ta większa załoga mogłaby cieszyć się zaletą i komfortem posiadania naszej przyczepy. Drugi zespół startował na wyścigach FIA ETRC w Hungaroring, mając do czynienia z nieco bardziej improwizowanym zestawem zapasowym. Oba zespoły wrócili dość wyczerpane (pogoda w zeszłym tygodniu była bardzo gorąca w Europie Środkowej), ale informują, że to był naprawdę fantastyczny czas i spotkali wielu wspaniałych ludzi podczas tych wydarzeń, uczestnicząc w wielu inspirujących dyskusjach.

Oba zespoły również doświadczyły czegoś wyjątkowego. Na Gamescomu, dzięki organizatorom FIA ETRC i zespołowi Lenz, mieliśmy jeden z wyścigowych samochodów ciężarowych zaparkowanych tuż obok naszej specjalnej przyczepy. Każdy gość był w stanie wskoczyć, zrobić zdjęcie i poczuć się jak kierowca ciężarówki wyścigowej. Ryk silnika może naprawdę zaszokować niektóre osóby! Na torze wyścigowym Hungaroring mieliśmy prawo uczestniczyć w świątecznej i honorowej przejażdżce przez miasto Budapeszt, co było naprawdę fajnym doświadczeniem.

[Obrazek: IMG-20170826-WA0023.jpg]

[Obrazek: IMG-20170826-WA0023.jpg]


Jeśli korzystasz z naszych profilów Twitter i Instagram, możesz zobaczyć mnóstwo naszych postów i tweetów ze zdjęciami z obu wydarzeń. Nasza praca nad grami nie powstrzymała się oczywiście i wkrótce wrócimy do regularnego programowania, aby pokazać Ci fajne nowe rzeczy, które pojawią się w American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2. Uważamy, że nasze podróże pokazują nasze gry światu.To sprawia, że czujemy się dumni z naszych osiągnięć i chcemy więcej.

[Obrazek: ETRC_Most.jpg]


Zespół załogi "On the Road" SCS Software musi naładować akumulatory i wracać na drogę, ponieważ zbliża się kolejna runda Mistrzostw Europy w Wyścigach Samochodowych. Następny wyścig odbywa się w mieście Most, w Czechach, ojczyźnie naszej firmy! Oczekujemy więc dużej frekwencji, i mamy nadzieję, że wielu fanów naszych gier również się pojawi. Jeśli mieszkasz w rozsądnej odległości, zachęcamy do zapoznania się z nami na większości wyścigów podczas weekendu 2-3 września. Przyjdź, aby wypróbować nasz symulator, porozmawiać z programistami w zespole i cieszyć się wyścigami samochodów ciężarowych!

Więcej zdjęć na blogu SCS Software -->>

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 24 Czerwiec 2019, 16:06
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task