Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

DLC DAF Tuning Pack

DAF Tuning Pack

Podczas zwiedzania różnych imprez związanych z transportem ciężarowym i pokazów branży transportowej gromadzimy bogactwo materiałów, które są inspiracją do późniejszych opcji dostrajania różnych samochodów ciężarowych. Chcielibyśmy odzwierciedlić to zjawisko w świecie rzeczywistym w naszych grach, ponieważ uważamy, że jest także blisko serca wielu graczy.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że z Update 1.28 dla Euro Truck Simulator 2 odświeżyliśmy nasze modele DAF XF 105 i DAF XF Euro 6.

Teraz jesteśmy gotowi, aby przynieść jeszcze większą radość fanom ciężarówek DAF - wypuszczamy dzisiaj nowe DLC dla Euro Truck Simulator 2 - DAF Tuning Pack DLC do Steam Store. W pakiecie znajduje się ponad 70 nowych opcji dostosowywania, przechodząc od dołu do góry ciężarówki.

[Obrazek: eut2_hq_58d3baaa.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_598aeed3.jpg]

[Obrazek: 04.jpg]

Czas, aby zacząć myśleć, które części będziesz chciał zmienić! I to nie wszystko, ponieważ wnętrze kabiny również zostało specjalnie zaakceptowane! Będziesz mógł dostosować widok w Twoim DAF'ie do nowych zabawek, takich jak zasłona okienna, czapki, filiżanki, emblematy czy tablice świetlne!

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]

[Obrazek: 01.jpg]

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_598c3a28.jpg]
Odpowiedz

Nie wiem kto im to projektował ale to wygląda żałośnie, typowy wieś tuning byleby chromy się zgadzały.

A no i oczywiście sam fakt że kolejne DLC z tuningiem za które trzeba płacić :/
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz

Jak dla mnie DLC prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Zaczynam trochę żałować że ostatnio przesiadłem się na Range T, bo takim odpicowanym Euro 6 bym pośmigał :/
Odpowiedz

Bardzo dobry dodatek warty swojej ceny dużo fajnych elementów do zmodyfikowania swojego wozu. Moim zdaniem lepszy od tuningu do Scanii która oczywiście też jest dobra. Kawał dobrej roboty od chłopaków z SCSu.
Odpowiedz

Mi się osobiście wydaję, że ten od Scani był lepszy, pomimo, że DAF e6 jest jednym z moich ulubionych aut. Jakoś w gryfie dało się to fajniej dograć w całość... Ale dodatek jest dobry, ma fajne elementy (szczególnie przypadły mi do gusty 'podkolorowane' grille). Ciekawe, czy doczekamy się podobnego na Volvo i Mercedesa Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019

Aktualny czas: 16 Lipiec 2019, 02:23
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS