Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

DLC DAF Tuning Pack
#1

DAF Tuning Pack

Podczas zwiedzania różnych imprez związanych z transportem ciężarowym i pokazów branży transportowej gromadzimy bogactwo materiałów, które są inspiracją do późniejszych opcji dostrajania różnych samochodów ciężarowych. Chcielibyśmy odzwierciedlić to zjawisko w świecie rzeczywistym w naszych grach, ponieważ uważamy, że jest także blisko serca wielu graczy.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że z Update 1.28 dla Euro Truck Simulator 2 odświeżyliśmy nasze modele DAF XF 105 i DAF XF Euro 6.

Teraz jesteśmy gotowi, aby przynieść jeszcze większą radość fanom ciężarówek DAF - wypuszczamy dzisiaj nowe DLC dla Euro Truck Simulator 2 - DAF Tuning Pack DLC do Steam Store. W pakiecie znajduje się ponad 70 nowych opcji dostosowywania, przechodząc od dołu do góry ciężarówki.

[Obrazek: eut2_hq_58d3baaa.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_598aeed3.jpg]

[Obrazek: 04.jpg]

Czas, aby zacząć myśleć, które części będziesz chciał zmienić! I to nie wszystko, ponieważ wnętrze kabiny również zostało specjalnie zaakceptowane! Będziesz mógł dostosować widok w Twoim DAF'ie do nowych zabawek, takich jak zasłona okienna, czapki, filiżanki, emblematy czy tablice świetlne!

[Aby zobaczyć link, zaloguj się lub Dołącz do Nas!]


[Obrazek: 01.jpg]

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: eut2_hq_598c3a28.jpg]
Odpowiedz
#2

Nie wiem kto im to projektował ale to wygląda żałośnie, typowy wieś tuning byleby chromy się zgadzały.


A no i oczywiście sam fakt że kolejne DLC z tuningiem za które trzeba płacić :/
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz
#3

Jak dla mnie DLC prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Zaczynam trochę żałować że ostatnio przesiadłem się na Range T, bo takim odpicowanym Euro 6 bym pośmigał :/
Odpowiedz
#4

Bardzo dobry dodatek warty swojej ceny dużo fajnych elementów do zmodyfikowania swojego wozu. Moim zdaniem lepszy od tuningu do Scanii która oczywiście też jest dobra. Kawał dobrej roboty od chłopaków z SCSu.
Odpowiedz
#5

Mi się osobiście wydaję, że ten od Scani był lepszy, pomimo, że DAF e6 jest jednym z moich ulubionych aut. Jakoś w gryfie dało się to fajniej dograć w całość... Ale dodatek jest dobry, ma fajne elementy (szczególnie przypadły mi do gusty 'podkolorowane' grille). Ciekawe, czy doczekamy się podobnego na Volvo i Mercedesa Wink
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 16 Lipiec 2019, 02:23
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS