• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Meksyk: Muzyczna droga
#1
New Mexico: Musical Road

Paski taśmowe, znane także jako linie do spania lub paski ostrzegawcze, są bardzo inteligentnym wynalazkiem, który zdecydowanie ratuje życie. Niektórym osobom to nie wystarcza. Na różnych autostradach na całym świecie, w różnych miejscach jak Dania, Korea Południowa czy Japonia, twórcze umysły zmieniły częstotliwość rowków w celu uzyskania rzeczywistych melodii, gdy koło styka się z pasem rozbrzmiewającym. Jeśli zachowasz właściwą prędkość, usłyszysz prawdziwą melodię z opon.

Jedna z takich tras muzycznych znajduje się na Route 66 między Albuquerque i Tijeras. Utrzymując 45 mph, usłyszysz melodię "America's Beautiful".

[Obrazek: ats_hq_598459be.jpg]

Myśleliśmy, że zabawne będzie przedstawienie tej części drogi w American Truck Simulator. Po krótkich badaniach i eksperymentach z częstotliwościami i skalami muzycznymi udało nam się zrealizować ten "smaczek". Sprawdź załączony film, aby zobaczyć i usłyszeć, że ten efekt działa teraz w naszym prototypie. Powinien on stać się częścią zbliżającego się rozszerzenia mapy o Nowy Meksyk.The Musical Road to nowa, mała cecha. Podgląd  który widzisz/słyszysz, nie jest ostatecznym stanem. Rozwój trwa nadal i będzie podlegał rozszerzonym testom.

[Obrazek: America_is_Beautifull.jpg]

  Odpowiedz
#2
Ja to lubię SCS za to że dodają do gry takie użyteczne rzeczy, od premiery ATS-a czekałem na to.
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
task