Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

SCS w drodze: Gamescom i Hungaroring!
#1

SCS On The Road: Gamescom and Hungaroring!

Dlaczego się martwimy? Słyszeliśmy od niektórych z was że kwestionują nasz wysiłek, aby aktywnie promować nasze gry i SCS Software podczas wydarzeń publicznych. Tyle prac przed nami, aby poprawić gry, dlaczego tracić czas i pieniądze podróżujące do odległych miejsc? Wszyscy powinni siedzieć przy komputerze i pracować przez całą dobę przy oprogramowaniu, prawda?

W rzeczywistości jest wiele powodów, dla których staramy się być bardziej widocznymi. Oczywiście bardzo ważne jest, aby firma mogła mieć kontakt z bazą fanów. Dzięki naszemu nowemu kontenerowi będziemy mieli łatwy dostęp do różnych wydarzeń w grach. Będzie mnóstwo okazji, abyś nas spotkał. To nie tylko nam robi PR, aby popycha nasze gry do tłumu. Możemy również spotkać się z naszymi fanami i wysłuchać ich opinii i sugestii.

[Obrazek: IMG-20170716-WA0004.jpg]

Ale jest ich więcej - planujemy także wziąć udział w różnych wydarzeniach związanych z przemysłem transportowym, by podnieść swój profil w branży. Nasze gry z pewnością przyniosłyby korzyści, jeśli możemy poprawić nasze powiązania z przemysłem w ogóle. Jakość naszej pracy wzbogaci się o informacje zwrotne od firm i profesjonalistów. Mamy również nadzieję, że sytuacja z licencjami na marki może poprawić się wraz z lepszą widocznością dla menedżerów wyższego szczebla branży transportowej. Jak państwo wiedzą, w tym względzie nie wszystko posuwa się do przodu

Ufamy, że możesz śledzić naszą aktywność przy użyciu naszego symulatora w kontenerze, chociaż to nie opóźnia pracy zespołów głównych pracujących nad grami. Wręcz przeciwnie, powinna ona dostarczać im informacji zwrotnych i inspiracji i miejmy nadzieję, również z kontaktami sieciowymi i kontaktami, aby poprawić nasze stosunki handlowe.

Powróćmy trochę do ostatniego wydarzenia, kiedy nasza niewielka ekipa "On The Road" odwiedziła wyścig FIA ETRC na Słowacji. Nadal jesteśmy w fazie nauki, przyczepa z siedzeniami 4D nie była w rzeczywistości jeszcze w pełni zakończona, ale to było tak ekscytujące, zarówno dla nas jak i dla gości! Może śledziliście nas w czasie rzeczywistym na naszych profilach Twittera lub Instagramu, oto galeria zdjęć zrobionych podczas tej podróży.

[Obrazek: DSC_0223.JPG]

[Obrazek: IMG-20170715-WA0008.jpg]

Dzięki organizatorom FIA ETRC mieliśmy naprawdę świetną lokalizację w Fan Village na tym wydarzeniu i cieszyliśmy się każdą chwilą naszego czasu. Mamy tłumy zainteresowanych naszymi grami. To było pierwsze wydarzenie, w którym użyliśmy tego nowego zwierzaka - odnowionego kontenera przewożącego konopie, który przekształcił się w fantastyczną przyczepkę demo. Podczas gdy nie było to w ostatecznym spojrzeniu - w rzeczywistości musieliśmy jeszcze trochę po tym przybyć do pracy - dobrze służył naszym celom, a także ma duże zainteresowanie odwiedzających.

Postanowiliśmy wziąć udział w zbliżających się rundach mistrzostw FIA ETRC! Oto kalendarz. Następna przysłona znajduje się w słynnej Hungaroring w dniach 26-27 sierpnia.
Jednak w kalendarzu ma miejsce kolizja, ponieważ światowy słynny Gamescom odbywa się w dniach 22 - 26 sierpnia w Kolonii, w Niemczech. Wiemy, że w obu miejscach będą fani naszych gier!

[Obrazek: SlovakiaRing2017_023.JPG]

[Obrazek: SlovakiaRing2017_025.JPG]

Musimy podzielić się, aby uczestniczyć w obu! I rzeczywiście jest to plan! Jedna drużyna zostanie ustawiona na drodze na Węgry, podczas gdy duży kontener i jeszcze większy zespół pojadą na Gamescom. Mamy przyjemne miejsce zarezerwowane dla nas tuż obok Hali 8, więc w tym roku będziemy tam dla Ciebie jako wystawca. Możesz spróbować swoich gier na high-tech, foteli 4D i uzyskać świeże informacje na temat naszych projektów. Jest szansa, aby zdobyć naklejki, pogadać z członkami zespołu ds. Rozwoju, robić zdjęcia z naszymi załogami. Plus jedna wielka niespodzianka, którą staramy się przygotować dla Ciebie, a której nie chcemy jeszcze zepsuć.

[Obrazek: ETRC_gamescom_hungaroring.jpg]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 16 Lipiec 2019, 02:39
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task