Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATS & ETS2  AKTUALIZACJA | Wirtualny Spedytor by Xyzan
Na promods + rusmap działa
Ceny będziesz miał takie jakie scs ustawił w normalnych zleceniach
[Obrazek: 222b411e518868b82e1588d820386f60.png]
Odpowiedz
Podziękowali: Pioras
1 - tak działa na wszystkich mapach. Tylko jak dodajesz mapę, to musisz najpierw dodać mapę, zapisać grę i dopiero potem używać spedytora.
2 - ciągle mnie zastanawia skąd plotka, że spedytor dodaje niebotyczne wynagrodzenia... Teraz nie mam screenshota, ale zrobiłem specjalnie na taką okazje (wieczorem go gdzieś wgram i udostępnie). Wziąłem oryginalne zlecenie i dodałem identyczne spedytorem (ta sama trasa)... I wiecie co? Spedytor dodał mi zlecenie za niższą kwotę niż to z gry... Spróbujcie sobie sami... To stawki SCSu za transport są niebotycznie wysokie, jak masz wysoki poziom.
A odpowiadając na pytanie, inne zlecenie generują się automatycznie. Jak wygaśnie zlecenie ze spedytora, to na jego miejsce też pojawi się automatycznie wygenerowane przez ETS'a
Odpowiedz
Podziękowali: Pioras
Xyzan byłem ciekawy czy np. na takiej mapie Węgier od Frank007 gdzie podobno ekonomia jest o wiele trudniejsza program również będzie dodawał zlecenia z mniejszymi kwotami, stąd pytanie. Dzięki za odpowiedzi, już wiem wszystko co chciałem Wink
Odpowiedz
Mapa węgier jest mało popularna, więc spedytor może nie mieć wielu połączeń. Pamietaj o tym, że spedytor sie uczy z czasem. Może być, że na początku nie zna odległości między miastami, wtedy wstawia tą odległość 3000km, aby na pewno starczyło Ci czasu. No i na podstawie tej odległości liczony jest zysk i czas na przejazd. Czyli im więcej wczytujesz save'a w spedytorze, tym więcej i szybciej się on nauczy nowych połączeń - będzie działał bardziej precyzyjnie i będzie wstawiał prawdziwe odległości.
Odpowiedz
Podziękowali: Kamil
dołączam fotkę:
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

zwróćcie uwagę na trasę Viborg - Rzeszów. Jest 2x. 1 od góry, wygasa za 72h jest dodana ze spedytora. Pierwsza od dołu, jest oryginalna z gry... Kwoty są podobne. Jak popatrzycie na te zlecenia pomiedzy, to kwoty również są chore, a to są zlecenia z gry, nie dodawane spedytorem... Cóż, taka ekonomia gry...
Odpowiedz
Xyzan zaktualizował program, działa z najnowszą wersją gry ATS oraz ETS2.
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!| Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! | Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

[Obrazek: itrucks_banner.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości