Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATS & ETS2  Wirtualny Spedytor by Xyzan
Na promods + rusmap działa
Ceny będziesz miał takie jakie scs ustawił w normalnych zleceniach
Loading...
Odpowiedz
Podziękowali: Pioras
1 - tak działa na wszystkich mapach. Tylko jak dodajesz mapę, to musisz najpierw dodać mapę, zapisać grę i dopiero potem używać spedytora.
2 - ciągle mnie zastanawia skąd plotka, że spedytor dodaje niebotyczne wynagrodzenia... Teraz nie mam screenshota, ale zrobiłem specjalnie na taką okazje (wieczorem go gdzieś wgram i udostępnie). Wziąłem oryginalne zlecenie i dodałem identyczne spedytorem (ta sama trasa)... I wiecie co? Spedytor dodał mi zlecenie za niższą kwotę niż to z gry... Spróbujcie sobie sami... To stawki SCSu za transport są niebotycznie wysokie, jak masz wysoki poziom.
A odpowiadając na pytanie, inne zlecenie generują się automatycznie. Jak wygaśnie zlecenie ze spedytora, to na jego miejsce też pojawi się automatycznie wygenerowane przez ETS'a
Odpowiedz
Podziękowali: Pioras
Xyzan byłem ciekawy czy np. na takiej mapie Węgier od Frank007 gdzie podobno ekonomia jest o wiele trudniejsza program również będzie dodawał zlecenia z mniejszymi kwotami, stąd pytanie. Dzięki za odpowiedzi, już wiem wszystko co chciałem Wink
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Odpowiedz
Mapa węgier jest mało popularna, więc spedytor może nie mieć wielu połączeń. Pamietaj o tym, że spedytor sie uczy z czasem. Może być, że na początku nie zna odległości między miastami, wtedy wstawia tą odległość 3000km, aby na pewno starczyło Ci czasu. No i na podstawie tej odległości liczony jest zysk i czas na przejazd. Czyli im więcej wczytujesz save'a w spedytorze, tym więcej i szybciej się on nauczy nowych połączeń - będzie działał bardziej precyzyjnie i będzie wstawiał prawdziwe odległości.
Odpowiedz
Podziękowali: Kamil
dołączam fotkę:

zwróćcie uwagę na trasę Viborg - Rzeszów. Jest 2x. 1 od góry, wygasa za 72h jest dodana ze spedytora. Pierwsza od dołu, jest oryginalna z gry... Kwoty są podobne. Jak popatrzycie na te zlecenia pomiedzy, to kwoty również są chore, a to są zlecenia z gry, nie dodawane spedytorem... Cóż, taka ekonomia gry...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości