Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ropasowe nadzieje
Wypuszczaj Premiumkę i będę śmigał Tongue
P.S Co Ty wyprawiasz w Wielkanoc o 4 nad ranem na forum Szczerbol?
Odpowiedz
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Jasność pomiędzy przyciskami już wyrównałem... dobra, biorę się za resztę animacji Szczerbol
Odpowiedz
Podziękowali: Kamil
Trochę nowych animacji

Animacja dla hamulca silnikowego (niebieskie diody) + podniesiona oś
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Animacja dla retardera (niebieskie diody + ikonka retardera) + podniesiona oś
Obecnie wszystkie ikonki włączają się podczas przekręcania kluczyka
Działająca ikonka od podniesionej osi

Do zrobienia: Ikonka oświetlenia zewnętrznego, wszystkie animacje przycisków + animacja automatycznej skrzyni biegów + ikonki od stopnia uszkodzeń
Odpowiedz
Podziękowali: Szeryff123 , Kamil , tomaszek12
Weź bo jeszcze SCS zgapi od ciebie interior. Fajne ikonki, w końcu wygląda to jakoś porządnie.
ŻYJĘ BY NARZEKAĆ, NARZEKAM BO ŻYJĘ
"Zachodzące słońce reprezentuje śmierć" ~ Klocuch
Odpowiedz
Wypuszczaj Pan, bo już mi Premiumka w garażu styknie i czeka Szczerbol
Podświetlenie wskazówki obrotomierza szczególnie przy kółku robi mega efekt realizmu, coś czego bardzo brakuje w podświetleniach każdej ciężarówki to właśnie ten efekt poświaty jaki udało Ci się uzyskać Biggrin
Odpowiedz
Kiedy bierzesz się za Scanie? Biggrin
Odpowiedz
Mało wam interiorów do Scanii? Porównując ilość dodatków do Scanii, a do Renault... marne na to szanse Szczerbol Poza tym na Premiumkach się wychowałem, Scanią jeździłem 114L z Ojcem przez rok jak ja miałem 5-6 lat Szczerbol

Z dobrych wieści:

Działa już animacja przycisku od podnoszenia osi (teraz zrobić jeszcze, żeby przycisk pojawiał się dopiero z odpowiednim podwoziem)
Działa już animacja hamulca postojowego
Działa już animacja od przycisku świateł awaryjnych (teraz jeszcze zrobić, żeby ikonka zapalała się i zgaszała Szczerbol) (Czy przycisk w Premiumce zostaje w pozycji wciśniętej po ich włączeniu czy wraca na miejsce? Bo ja już nie pamiętam Szczerbol)
Do zrobienia jeszcze skrzynia automatyczna, dioda od włączonego oświetlenia zewnętrznego, przycisk od podniesienia osi w naczepie oraz przycisk od hamulca w naczepie + diody od uszkodzeń.

+ oświetlenie kierownicy + poprawa górnego łóżka + poprawa słupków
Odpowiedz
Znów wziąłem się do roboty Szczerbol A... i wszystkie animacje do EU wersji już działają Iksde Teraz robię od nowa lusterka:

Odpowiedz
Zewnętrzna część osłony lusterka prawie skończona Szczerbol

Tak to wygląda w realu Szczerbol (To srebrne)

[Obrazek: OBUDOWA123.JPG]

[Obrazek: ciagnik-siodlowyRENAULT-Premium-Lander-4...335600.jpg]

P.S. Jezu tego lusterka jest 5 rodzajów i każdy się różni jakimiś szczegółami Szczerbol

Dobra, chyba jedno skończone. Chyba jest lepiej niż SCSu?
Odpowiedz
Podziękowali: Szeryff123 , Kamil

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości